بهترین مکان ها برای زندگی در شهر آتلانتا در ایالت جورجیا

برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی در زمینه خرید خانه در ایالت جورجیا با شماره ۲۰۲۶۳۰۴۸۰۳ تماس بگیرید

مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت noradarealestate،  جزئیات را در مورد بهترین محله های شهر آتلانتا در ایالت جورجیا شرح می دهد.  از جمعیت گرفته تا نرخ جرم و جنایت تا میانگین قیمت املاک و مستغلات.

فهرستی از 10 حومه برتر در آتلانتا که به شما در انتخاب بهترین محله ها برای خرید ملک کمک می کند عبارت است از:

  1. باکهدهایتس (Buckhead Heights)

جمعیت این محله شهری در حدود 2,130 نفر است. بسیاری از ساکنان این شهر دارای تحصیلات دانشگاهی هستند و میانگین درآمد آنها 93,009 دلار است. ساکنان این محله بر اساس تنوع نژادی و اقتصادی با رتبه A رده بندی شده اند، هرچند هزینه های معاش به رتبه B کاهش می یابد.

در محله باکهدهایتس 23 مدرسه دولتی وجود دارد، در این محله تحصیلات دولتی شامل رتبه B می شوند. نرخ جرم و جنایت در این محله بسیار پایین است و رتبه B شامل آن شده است. ارزش میانگین خانه در محله باکهدهایتس 250,500 دلار است یعنی به اندازه دو برابر میانگین کشور. و میانگین اجاره 1,785 دلار است. در بازار املاک آتلانتا، حومه باکهد هایتس به عنوان یکی از بهترین ها رده بندی شده است.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

  1. هانوور وست (Hanover West)

هانور وست، در بخش جنوبی آتلانتا واقع است.جمعیت این شهر در حدود 2,930 نفر است که ظاهراً اکثر ساکنان بزرگسالان جوان با مدرک کارشناسی هستند. وبسایت Niche.com  بر اساس تنوع نژادی و اقتصادی، هانور وست را با رتبه B رده بندی کرده است.هانور وست آتلانتا با چند مورد انگشت شمار گزارش جرایم خشونت آمیز، و میانگین ۶۳ مورد دزدی و جیب بر  به ازای هر صد هزار نفر ساکن، به عنوان یکی از امن ترین مناطق شناخته می شود.

13 درصد جمعیت این محله شامل کودکان بوده و دارای 23 مدرسه دولتی با رتبه B می باشد. ارزش میانگین خانه در این محله حدوداً 222,740 دلار، و اجاره بها تقریبا  1,160دلار است.  حال آنکه میانگین کشوری ارزش خانه  و اجاره بها به ترتیب 178,600 دلار و 928 دلار هستند، بنابراین هانور وست مکانی عالی در بازار املاک و مستغلات آتلانتا است.

  1. کولیر هیلز نورث (Collier Hills North)

جمعیت این محله 3,561 نفر بوده و از نظر تنوع نژادی و اقتصادی دارای رتبه A منفی می باشد. میانگین درآمد خانوار در این محله چیزی در حدود 68,569 دلار و حدوداً ۳۶ درصداز ساکنان دارای مدرک کارشناسی هستند.

بر اساس رتبه بندی وبسایت Niche.com از 23 مدرسه دولتی، دو مدرسه دارای رتبه A منفی و مابقی دارای رتبه B منفی می باشند.  هیچ گزارشی از جرایم خشونت آمیز در منطقه کولیر نورث وجود نداشته و از این لحاظ دارای رتبه A مثبت است.

هزینه معاش در این محله با رتبه B منفی شناخته شده است، و میانگین ارزش خانه در این محله 238,063 دلار، و میانگین اجاره 1,142 دلار است که میزان آن در مقایسه با میانگین کشوری ارزش  خانه به میزان 178,600 دلار، و میانگین اجاره 928 دلار، بالاتر است. کولیر هیلز یکی از بهترین حومه ها برای سرمایه‌گذاری در بازار املاک آتلانتا است.

  1. بروک وود (Brookwood)

جمعیت بروک وود 6,046 نفر است، از این جمعیت 5 درصد کودک بوده و 48 درصد دارای مدرک کارشناسی می باشند. میانگین درآمد خانوار در بروک وود بطور سالانه 74,057 دلار است. این محله در تنوع نژادی و اقتصادی رتبه A را دارا است.

بروک وود از نظر تحصیلات در مدارس دولتی دارای رتبه B منفی می باشد، و از 26 مدرسه دولتی پنج مدرسه حداقل رتبه A دارند. بروک وود از نظر میزان جرم و امنیت رتبه A منفی را داراست. میانگین ارزش خانه  در بروک وود 263,191 دلار، و هزینه اجاره حدود 1,274 دلار می باشد. با توجه به اینکه 63 درصد از ساکنان بروک وود اجاره نشین، و تنها 37 درصد مالک خانه هستند، این منطقه برای سرمایه گذاری املاک بسیار عالی است.

  1. کراس کریک (Cross Creek)

جمعیت محله کراس کریک در حدود 2,960 نفر است. اکثر ساکنان بزرگسالان جوان هستند و بزرگسالان تا ۳۰ سال که دارای مدرک کارشناسی هستند.  تنها ۹ درصد از جمعیت این محله کودکان هستند.

بر اساس گزارش وب سایت Niche.com محله کراس کریک از لحاظ جرم و امنیت دارای رتبه B می باشد. کراس کریک با میانگین ارزش خانه 146,470 دلار و میانگین اجاره بهای 1,174 دلار، دارای رتبه A منفی در زمینه املاک است. آمارها نشان می دهند که در کراس کریک صاحبخانه ها و مستاجر ها به دو دسته مساوی 50 درصدی در منطقه تقسیم شده اند. این محله مکان خوبی  برای سرمایه گذاری در بازار املاک آتلانتا است.

برای دریافت گزارش هفتگی نرخ سود وام مسکن آمریکا و همچنین مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک، تلگرام، و یا اینستگرام “مسکن آمریکا” بپیوندید

  1. هیلز پارک (Hills Park)

جمعیت هیلز پارک آتلانتا 4,820 نفر بوده که 14 درصد از آن را کودکان تشکیل می دهند. 45 درصد از ساکنان هیلز پارک دارای مدرک کارشناسی هستند. میانگین درآمد خانوار در این منطقه 81,604 دلار می باشد. در محله هیلز پارک 30 مدرسه دولتی وجود دارد که از میان آنها 4 مدرسه دارای رتبه A منفی و بالاتر هستند. تحصیلات در مدارس دولتی دارای رتبه B منفی می باشد.

از نظر میزان جرم و امنیت هیلز پارک در رتبه B مثبت قرار دارد و محله هیلز پارک،  به عنوان محل های امن میان مردم شناخته می شود. ارزش خانه در هیلز پارک آتلانتا  به طور میانگین 224,521 دلار، و هزینه اجاره بها 1,377 دلار است. 52 درصد از ساکنان این محله مالک خانه و 48 درصد اجاره نشین می باشند. انتخاب هیلز پارک  یکی از بهترین مکان ها  برای سرمایه گذاری در بازار املاک و مستغلات آتلانتا است.

  1. میدتاون آتلانتا (Midtown Atlanta)

میدتاون دومین منطقه تجاری بزرگ در شهر آتلانتا است. محله میدتاون آتلانتا  با جمعیت  22,536 نفر بزرگترین محله است، و تنها 5 درصد از این جمعیت را کودکان تشکیل می دهند. 38 درصد از این جمعیت دارای مدرک کارشناسی هستند. درآمد خانوار طبقه متوسط در این منطقه 74,194 دلار است، که به طور قابل توجهی در مقایسه با دیگر محله ها پایین تر است.

میدتاون از نظر تنوع نژادی و اقتصادی در رتبه A قرار دارد.، و تحصیلات مدرسه دولتی دارای رتبه B منفی می باشد. از 28 مدرسه موجود 6 مدرسه دارای رتبه A منفی و بالاتر هستند. متاسفانه میدتون آتلانتا  از لحاظ سهم جرم و امنیت دارای رتبه C می باشد.

میانگین ارزش خانه در محله میدتاون آتلانتا 276,125 دلار، و میانگین اجاره بها 1,224 دلار است. ۵۶ درصد از جمعیت این محله اجاره نشین، و ۴۴ درصد جمعیت صاحب خانه هستند. قطعا انتخاب میدتاون نیز یکی از بهترین مکان ها برای سرمایه گذاری در بازار املاک آتلانتا است.

  1. کندلر پارک آتلانتا (Candler Park Atlanta)

تعداد جمعیت کندلر پارک آتلانتا 5,723 نفر است، که 20 درصد از جمعیت را کودکان تشکیل می دهند. از لحاظ تنوع نژادی و اقتصادی این محله دارای رتبه B می باشد که کم ترین رتبه را در میان همه محله ها داراست.

تحصیلات مدرسه دولتی در کندلر پارک آتلانتا رتبه B را دارا است. با این حال، از میان 26 مدرسه، شش مدرسه حداقل رتبه  A منفی را دارند.

از نظر جرم و امنیت، کندلر پارک آتلانتا نیز دارای رتبه C مثبت است. میانگین ارزش خانه در این محله 450,226 دلار، و میانگین اجاره در این منطقه به 1,222 دلار می رسد. اکثر ساکنان صاحب خانه خود هستند که 59 درصد از جمعیت را تشکیل می دهد. 41 درصد نیز اجاره نشین هستند. این محله گزینه ای عالی برای سرمایه گذاری در بازار املاک و مستغلات آتلانتا می باشد.

  1. نورث باکهد آتلانتا (North Buckhead Atlanta)

نورث باکهد آتلانتا یکی از ثروتمند ترین محله های آتلانتا بشمار می رود. جمعیت این محله 13,427 نفر می باشد 23 درصد آن را کودکان تشکیل می دهند. نورث باکهد برخلاف جامعه بزرگش، از نظر تنوع نژادی و اقتصادی دارای رتبه A منفی است. میانگین درآمد خانوار مردم این منطقه 112,365 دلار است.

در نورث باکهد آتلانتا 35 مدرسه دولتی وجود دارد و رتبه کیفیت تحصیلات مدارس دولتی B می باشد، و 6 مدرسه از میان آنها دارای رتبه A منفی هستند. نورث باکهد از نظر جرم و امنیت دارای رتبه B منفی است.

میانگین  ارزش خانه نورث باکهد آتلانتا 469,739 دلار، و میانگین اجاره بهای این محله تنها 1,236 دلار است. ۶۵ درصد از مردم صاحب خانه هستند در حالی که ۳۵ درصد اجاره نشین هستند. با این حال، این محله یکی از بهترین مکان ها برای سرمایه گذاری در بازار املاک آتلانتا می باشد.

  1. وودفیلد آتلانتا (Woodfield Atlanta)

گفته می شود که محله وودفیلد یکی از امن ترین محله ها در شهر است. امنیت این محله این مکان را به محله ای عالی برای انتخاب خانواده ها تبدیل کرده است. وبسایت Niche.com به این محله برای خانواده ها رتبه A مثبت داده است. جمعیت این محله تقریباً 2,720 نفر است و 90 درصد این جمعیت صاحب خانه هستند. تخمین زده می شود که 27 درصد از ساکنان این محله کودکان هستند. این محله دارای 23 مدرسه دولتی می باشد که به طور میانگین از وب سایت Niche.com رتبه B را دریافت کرده اند.

به نظر می رسد که جامعه وودفیلد آتلانتا تنوع آنچنانی ندارد و از نظر تنوع نژادی و اقتصادی دارای رتبه بندی C مثبت است. میانگین درآمد خانوار 148,000 دلار می باشد که درآمد بالایی است. بر اساس گزارش Niche.com میانگین ارزش خانه مبلغ 642,661 دلار، و میانگین اجاره 2,167 دلار تخمین زده می شود.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا | منبع: noradarealestate.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.