همچنان که نرخ سود وام مسکن کاهش می یابد، بازار مسکن نیز تقویت می شود

نرخ سود وام مسکن 3.55 درصد است (تاریخ August 22, 2019)

برطبق گزارش این هفته شرکت فردی مک (August 22, 2019)، کاهش نرخ سود وام مسکن موجب تداوم انگیزش و تهییج بازار مسکن و اقتصاد می شود.
تقاضای خرید مسکن نسبت به سال گذشته پنج درصد افزایش یافته است و از اوایل تابستان به طرز چشمگیری تقویت شده است، در حالی که بازسازی های مالی و سرمایه گذاری های مجدد در ظرف سه سال و نیم به بالاترین میزان خود رسیده اند.
خانوارهایی که در سه ماهه دوم سال 2019 وام خود را تجدید کرده اند (refinance)، به طور متوسط 1700 دلار در سال پس انداز می کنند، که معادل حدود 140 دلار در هر ماه است.
از مزایای کاهش نرخ سود وام مسکن نه تنها تضمین فروش خانه ، بلکه حمایت از ترازنامه صاحب خانه از طریق جریان نقدی ماهانه بالاتر و افزایش مداوم ارزش خانه است.

همانطور که در گراف بالا مشاهده می کنید، نرخ سود وام ثابت 30 ساله در پایان این هفته 3.55% می باشد.

برای دریافت گزارش هفتگی نرخ سود وام مسکن آمریکا و همچنین مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک، تلگرام، و یا اینستگرام مسکن آمریکا” بپیوندید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

منبع: freddiemac

.

 

ثبت رایگان آگهی (همخانه و اجاره)   فیسبوک ما  به تلگرام ما بپیوندید
مطالب ارائه شده در این سایت توصیه ای جهت خرید، فروش و یا سرمایه گذاری نمی باشد. اطلاعات همانگونه که هستند و با ذکر منبع منتشر می شوند. بهتراست با وکیل و یا مشاور خبره مشورت کنید. مسولیت لینکها و محتوای سایتهای معرفی شده بر عهده "مسکن آمریکا" نمی باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن