MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

آیا خرید یک خانه قدیمی و تاریخی در آمریکا برای شما مناسب است؟

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

در میان خریداران خانه، برخی خانه های جدید و مدرن و برخی دیگر به دنبال خانه های قدیمی و تاریخی هستند; خانه هایی که دارای ویژگی ها و جذابیت های خاص خود هستند که در ساختمان های جدید و مدرن یافت نمی شوند.

مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله نوشته شده توسط Brendon DeSimone (برندون دسیمون) و منتشر شده در وبسایت zillow، به نکات و عواملی اشاره می کند تا علاقه مندان به خانه های قدیمی و تاریخی در هنگام خرید، این نکات را مد نظر قرار دهند.

محله‌های قدیمی اغلب دارای محدودیت‌هایی هستند. بسیاری از شهرها در سرتاسر آمریکا دارای هیئت‌های برنامه ریزی و منطقه بندی هستند که گذشته از مسئولیت‌های دیگر به منظور حفاظت و نگه‍‌‌داری خانه‌ها و محله‌های قدیمی و تاریخی تشکیل شده‌اند.

بنابراین بازسازی و ایجاد هرگونه تغییر در خانه‌های تاریخی، به خصوص تغییر در نمای ساختمان‌ها نیاز به اخذ تأییدیه و مجوزهای خاص و گاهی انجام مراحل اداری خواهد داشت. لذا توجه داشته باشید که در صورت خرید یک خانه تاریخی، احتمالا نمی‌توانید هر طور که می‌خواهید آن را بازسازی نمائید.

برای دریافت گزارش هفتگی نرخ سود وام مسکن آمریکا و همچنین مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک، تلگرام، و یا اینستگرام “مسکن آمریکا” بپیوندید.

اگر یک خانه تاریخی را به قصد بازسازی می‌خرید، باید هم با معمار و هم با مسئولان شهر مشورت کنید. زیرا برخی از مناطق تاریخی و مهم تحت حفاظت‌های وسیع و گسترده‌ای هستند، و بازسازی، طراحی، و از نو ساختن یک سبک معماری متعلق به گذشته، ممکن است نیاز به صرف زمان و هزینه‌ بسیار بیشتری داشته، و برای شما مشکل ساز بوده و مقرون به صرفه نباشد.

اگر شما خانه ای را بخرید که برای مثال متعلق به دوره ویکتوریا (اواسط و اواخر قرن نوزدهم میلادی) باشد، خواهید دید که این خانه با مواد و مصالحی ساخته شده که امروزه مورد استفاده و در دسترس نیستند و تزئینات و دکوراسیون خانه بسیار تجملی و سلطنتی است. بنابراین تهیه مصالح و بازسازی این قبیل ساختمان ها توسط شرکت های معماری خاص این خانه ها بسیار پرهزینه خواهد بود.

نیازهای حفظ و تعمیر این خانه‌ها هم می‌تواند وسیع و گسترده باشد. لذا باید یک استراتژی برای حفظ و نگهداری خانه های قدیمی (با توجه به مقررات خانه‌ها و محله‌های تاریخی و مهم) در ذهن داشته باشید. در غیر این صورت خانه‌های تاریخی برای شما مناسب نیستند و باید در انتظار مسائلی مثل سیستم‌های شکسته، نشتی‌ها یا شکاف‌ها، که نیازمند صرف وقت و هزینه زیاد هستند باشید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا | منبع: zillow.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.