نرخ سود وام مسکن در آمریکا افزایش یافت

نرخ سود وام مسکن 3.56 درصد است (تاریخ September 12, 2019)

برطبق گزارش این هفته شرکت فردی مک (September 12, 2019)، روند تقاضای خرید مسکن، با افزایش 9 درصدی تقاضاهای وام مسکن توسط خریداران خانه نسبت به یک سال پیش، تا اواخر پاییز همچنان به بهبود و ترقی خود ادامه می دهد.

افزایش تقاضا، همچنان نشان دهنده سلامت اقتصاد تحت لوای اصول و پایه های اقتصادی خریداران خانه از قبیل: نرخ پایین بیکاری، رشد ثابت و پایدار دستمزدها و نرخ پایین سود وام مسکن است. در حالیکه بطور اجمالی، ضعف در وجود مواد اولیه برای تولید و ضعف در تجارت پایدار وجود داشته است، اما تاکنون خریدار آمریکایی، با پایداری در امر تقاضای خرید خانه، انعطاف پذیری خود را ثابت کرده است.

همانطور که در گراف بالا مشاهده می کنید، نرخ سود وام ثابت 30 ساله در پایان این هفته 3.56% می باشد.

.

برای دریافت گزارش هفتگی نرخ سود وام مسکن آمریکا و همچنین مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک، تلگرام، و یا اینستگرام مسکن آمریکا” بپیوندید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

منبع: freddiemac.com

.

 

ثبت رایگان آگهی (همخانه و اجاره)   فیسبوک ما  به تلگرام ما بپیوندید
مطالب ارائه شده در این سایت توصیه ای جهت خرید، فروش و یا سرمایه گذاری نمی باشد. اطلاعات همانگونه که هستند و با ذکر منبع منتشر می شوند. بهتراست با وکیل و یا مشاور خبره مشورت کنید. مسولیت لینکها و محتوای سایتهای معرفی شده بر عهده "مسکن ایرانیان آمریکا" نمی باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن