MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

آیا خانه های شش چرخ گزینه مناسبی برای شماست!؟

ون، آر وی، اتوبوس مدرسه یا...؟

ایده خانه سیار شاید برای خیلی ها جالب باشد. با داشتن یک خانه سیار شما نیازی به پرداخت بدهی وام مسکن ندارید و هر جا که بروید خانه تان را با خود می برید. اما داشتن این نوع خانه شاید مسئولیت های بیشتری از یک خانه معمولی داشته باشد!

مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در سایت زیلو، به شما کمک می کند تا متوجه شوید که آیا خانه سیار گزینه مناسبی برای شما است یا نه؟

  • چه نوع اتومبیلی به عنوان خانه سیار مناسب تر است؟

نوع کلاسیک تر این اتومبیل ها همان آر وی (RV) ها هستند که دارای فضای نسبتا بزرگ با آشپزخانه و توالت است. کمپر ون ها انواع کوچک تری از این اتومبیل ها هستند. ممکن است یک آشپزخانه کوچک داشته باشند اما معمولاً توالت ندارند و قیمت کم تری از آر وی ها دارند. البته برخی از مردم خودروهای دیگری چون اتوبوس های مدارس و … را هم به عنوان خانه سیار برای خود تعبیه کرده اند! به هر حال انتخاب اتومبیل مناسب مهم ترین بخش زندگی سیار است.

  • چه استفاده ای از این اتومبیل خواهید کرد؟

برخی از مردم دوست دارند با اتومبیل خود به سفر بروند و در خانه خود باشند. برخی دیگر از این اتومبیل به عنوان خانه اصلی خود استفاده می کنند و خیلی به ندرت آن را از جای خود تکان می دهند. توجه کنید که هزینه خرید و نگه داری این خودرو ها زیاد است و هزینه سوخت آن ها هم طبیعتا بیشتر از اتومبیل های معمولی است. اگر نمی خواهید به طور متعدد از اتومبیل خود استفاده کنید، شاید پرداخت هزینه های بیمه ماهانه کمی بیخود به نظر برسد و فقط هزینه اضافی روی دستتان بگذارد. به هر حال خوب فکر کنید و ببینید که قصد شما از خرید این نوع خانه در واقع چیست.

برای دریافت گزارش هفتگی نرخ سود وام مسکن آمریکا و همچنین مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک، تلگرام، و یا اینستگرام “مسکن آمریکا” بپیوندید

  • اتومبیل خود را کجا پارک خواهید کرد؟

نکته قابل توجه این است که شما نمی توانید این اتومیل ها را در همه جایی پارک کنید. محل مورد نظر باید از نظر قانونی دارای مانع نباشد و امنیت مناسب داشته باشد. پارک های آر وی معمولا دسترسی به برق و آب را در اختیار صاحبان اتومبیل قرار می دهند و با صرف هزینه ای مختصر می توانید از این امکانات استفاده کنید. اگر هم نمی خواهید پول زیادی خرج پارکینگ کنید، بهتر است بدانید که بیشتر پارک های جنگلی اجازه می دهند به شرطی که حداقل 100 فیت از خیابان فاصله داشته باشید، به طور رایگان پارک کنید. پیش از مسافرت، حتما اطلاعات لازم را در مورد محل پارکینگ جمع کنید.

  • هزینه های این اتومبیل چه قدر است؟

اولا که هزینه خرید این اتومبیل ها معمولا گران است و حداقل چند ده هزار دلار هزینه در بر دارد. ثانیا هزینه های سوخت و پارکینگ و… هم زیاد است. هزینه هر شب پارکینگ در پارک های آر وی حدود 20 دلار است. بیمه این نوع خودرو هم انواع مختلفی دارد که حداقل سالی چند صد تا چند هزار دلار هزینه در بر خواهد داشت. به یاد داشته باشید که داشتن بیمه برای این نوع خودرو ها الزامی است. هزینه تعمیرات را هم در نظر بگیرید.

  • دستشویی این خودرو ها چگونه است؟

برخی آر وی ها دارای اتاقک حمام و توالت هستند که در این صورت کارتان راحت است. در غیر این صورت باید خودتان چاره ای برای بهداشتتان بکنید. می توانید در یک باشگاه ورزشی عضو شوید تا هم ورزش کنید و هم از توالت و حمام این باشگاه ها استفاده کنید. برخی محل های کمپ نیز دارای حمام و توالت هستند. می توانید از توالت های فروشگاه های بین راهی هم استفاده کنید!!!

  • آیا می توان در حین سفر کار کرد؟

توجه داشته باشید کار کردن در یک خانه سیار با کار کردن در یک خانه معمولی متفاوت است. اگر کارتان اینترنتی است، باید به وای فای دسترسی داشته باشید. توجه داشته باشید تا شرکت مخابراتی منتخب شما در اکثر محل ها پوشش داشته باشد! احتمالا به برق نیاز خواهید داشت، پس سعی کنید یک سلول خورشیدی تهیه کنید تا انرژی مورد نیاز خود را به صورت خودکفا تولید کنید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا | منبع: zillow.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.