نرخ سود وام مسکن در آمریکا افزایش جهشی یافت

نرخ سود وام مسکن 3.73 درصد است (تاریخ September 19, 2019)

برطبق گزارش این هفته شرکت فردی مک (September 19, 2019)، علیرغم افزایش نرخ سود وام مسکن، داده های اقتصادی در این هفته بهبود یافت، به ویژه فعالیت در امر مسکن، که با افزایش قابل توجه تقاضای خرید و ساخت و سازهای جدید، افزایش یافت. خریداران خانه با استفاده از تقاضاهای خرید، از نظر رشد به وام دهندگان رسیدند که نسبت به سال گذشته پانزده درصد رشد داشته اند، و صدور پروانه ساخت و ساز مسکونی از یک سال پیش دوازده درصد افزایش یافته و به 1.4 میلیون مورد رسیده که بالاترین سطح در دوازده سال گذشته است. در حالی که در ابتدا واکنشی آرام به کلٌیت نرخ پایین سود وام مسکن در سال جاری وجود داشت، واضح است که بازار مسکن درنهایت به دلیل بازار کار قوی و پایین بودن نرخ سود وام مسکن در حال بهبود است.

همانطور که در گراف بالا مشاهده می کنید، نرخ سود وام ثابت 30 ساله در پایان این هفته 3.73% می باشد.

برای دریافت گزارش هفتگی نرخ سود وام مسکن آمریکا و همچنین مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک، تلگرام، و یا اینستگرام مسکن آمریکا” بپیوندید.

.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

منبع: freddiemac.com

.

 

ثبت رایگان آگهی (همخانه و اجاره)   فیسبوک ما  به تلگرام ما بپیوندید
مطالب ارائه شده در این سایت توصیه ای جهت خرید، فروش و یا سرمایه گذاری نمی باشد. اطلاعات همانگونه که هستند و با ذکر منبع منتشر می شوند. بهتراست با وکیل و یا مشاور خبره مشورت کنید. مسولیت لینکها و محتوای سایتهای معرفی شده بر عهده "مسکن ایرانیان آمریکا" نمی باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن