بهترین صندلی های اداری با طراحی ارگونومیک

اگر شما هم در اداره کار می کنید، احتمالا زمان زیادی پشت صندلی صرف می کنید. بهتر است برای حفظ سلامتی بدن خود و نشستن در حالتی که آسیبی به نخاعتان وارد نکند، یک صندلی ارگونومیک بخرید. این صندلی ها طراحی های مختلفی دارند و هر کسی با یک نوع خاصی از این صندلی ها راحت تر است. مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در سایت nymag، تعدادی از بهترین گزینه ها را به شما معرفی می کند.

حسن صندلی اول این است که به راحتی و با خم شدن کسی که روی آن نشسته، حالت پشتی آن تغییر می کند و احساس راحتی به شما می دهد. این صندلی از طراحی شیک و استاندارد برخوردار است. البته لازم به ذکر است قیمت آن گران است. این صندلی در حال حاضر در آمازون با قیمت 500 دلار بفروش میرسد. برای اطلاعات بیشتر در مورد محصول و خرید آن روی لینک زیر کلیک کنید.

صندلی پیشنهادی بعدی در واقع همان مدل مشابه صندلی اولی است که تکیه گاه سر ندارد و قیمت کم تری هم دارد.

به یاد داشته باشید که در حین نشستن طولانی مدت، گاهی استراحت های کوتاهی کنید و به بدن خود تحرک بدهید. به عنوان مثال صندلی پاببن به شما اجازه می دهد به راحتی سر جای خود نرمش های کوچکی بکنید. قیمت این صندلی بسیار مناسب است.

صندلی های توپی به شما اجازه می دهند هم ورزش و تحرک کنید و هم کار خود را انجام دهید. البته باید به استفاده از این نوع صندلی ها عادت کنید.

صندلی توپی که در پایین پیشنهاد شده, در زیر خود یک بستر حلقوی دارد که مانع از تحرک بیش از حد آن می شود. این یعنی وقتی شما روی آن نشسته اید، لازم نیست نگران افتادن باشید!

اگر هم می خواهید صندلی توپی برای خود بسازید و توپ آن را دارید، می توانید فقط بستر آن را تهیه کنید تا توپ را روی آن قرار دهید و به صندلی تبدیل کنید.

این توپ هم طراحی شیکی دارد و برای یک محیط ادای مناسب تر است!

يک وسیله ی دیگر که می توانند مفید باشد یک توپ کوچک است که می تواند روی صندلی معمولی شما قرار بگیرد و همان محاسن صندلی های توپی را در اختیارتان بگذارد.

یکی از موارد مهمی که باید در صندلی خود به آن توجه کنید، تکیه گاه پشتی مناسب است. پشت انسان کمی ساختار خمیده دارد پس باید پشتی صندلی تان به نوعی باشد که حالت کمر و پشت شما را به خوبی در بر بگیرد. این محصول قیمت مناسبی دارد و می توانید آن را روی هر صندلی نصب کنید تا تکیه گاه مناسب تری داشته باشید.

اگر شما هم تجربه یی درین زمینه دارید با کامنت تون نظرات و پیشنهاداتتون رو با ما و خوانندگان دیگر وبسایت مسکن آمریکا باشتراک بگذارید.

ترجمه: مسکن آمریکا | منبع: nymag.com

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.