سولاریوم های تماشایی و اتاق های آفتابی فوق العاده دل انگیز

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

اگر در منطقه زندگی خود در تمام طول سال هوای آفتابی ندارید، می توانید با اضافه کردن یک اتاق آفتابی یا سولاریوم به خانه خود، از فضای بیرون لذت ببرید.

مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله نوشته توسط کری کلی (Kerrie Kelly) در 21 ژوئن 2019 منتشر شده در وبسایت zillow، در مورد اتاق های آفتابی و سولاریوم ها توضیحاتی را به شما ارائه می دهد.

اتاق آفتابی، اتاقی است که به طور کامل از پنجره ساخته شده است و منظره ای 360 درجه از مناظر در فضای باز بدون قدم گذاشتن به بیرون از خانه را ارائه می دهد. از نظر فنی، یک اتاق آفتابی هر اتاق بزرگی است که اجازه می دهد تا نور از طریق پنجره های بزرگ یا دیوارهای شیشه ای به داخل بتابد. این اتاق ها به منظور گرفتن حمام آفتاب، و متناسب با هرنوع خانه ای ساخته می شوند.

در صورتی که سولاریوم اتاقی با طراحی خاص تر است. سولاریوم علاوه بر دیوار پنجره ای یا شیشه ای، دارای سقف شیشه ای نیز می باشد. سولاریوم ها را می توان به خانه وصل کرد و یا به عنوان یک ساختار جداگانه ساخت.

نور خورشید سبز رنگ (پوشیده از گیاه)

این اتاق آفتابی، این امکان را می دهد تا  نور در میان گیاهان تابیده و همراه خود فضای سبز آرامش بخش بیرون از خانه را به داخل اتاق بیاورد، سقف چوبی و گیاهان برگ دار نیز مکمل نمای آرامش بخش بیرونی است.

.

 

Photo from Zillow listing

غرق در آفتاب همراه با یک منظره

این خانه سولاریومی مجلل دارای استخری است که می توانید در آن شنا کنید و همزمان از تماشای مناظر اطراف نیز لذت ببرید.  قاب آهنی و شیشه های رنگی، به شما این امکان را می دهد تا از نور خورشید لذت ببرید اما از پرتوهای مضر و گرمای آن در امان باشید.

Photo from Zillow listing

اتاق ناهارخوری با نقاشی دیواری

این اتاق آفتابی در واقع یک اتاق ناهار خوری غرق در نور است، که همزمان با  صرف یک وعده غذایی آرام در خانه یا یک اجتماع صمیمی با دوستان، می توانید از منظره باغ لذت برده و دسترسی آسان به پاسیو نیز داشته باشید.

Photo from Zillow listing

اتاقی با یک چشم انداز

این سولاریوم یک اتاق نشیمن روشن است که با نورپردازی از بالای سر، و داشتن چشم اندازهای مرتفع از آسمان نشان می دهد که چگونه سازه های بیرونی می توانند به صورت یکپارچه به فضای داخلی سرازیر شوند.

Photo from Zillow listing

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا | منبع: zillow.com

ثبت رایگان آگهی (همخانه و اجاره)   فیسبوک ما  به تلگرام ما بپیوندید
مطالب ارائه شده در این سایت توصیه ای جهت خرید، فروش و یا سرمایه گذاری نمی باشد. اطلاعات همانگونه که هستند و با ذکر منبع منتشر می شوند. بهتراست با وکیل و یا مشاور خبره مشورت کنید. مسولیت لینکها و محتوای سایتهای معرفی شده بر عهده "مسکن آمریکا" نمی باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن