کمک یک میلیارد دلاری فیس بوک برای ساخت مسکن ارزان قیمت در کالیفرنیا

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت newsroom.fb، در مورد کمک 1 میلیارد دلاری فیس بوک برای ساخت مسکن ارزان قیمت در ایالت کالیفرنیا توضیحاتی را ارائه می دهد.

بر اساس گزارش فیس بوک، واگذاری مبلغ 1 میلیارد دلار کمک مالی جهت کمک به بحران مسکن ارزان قیمت در ایالت کالیفرنیا، و ساخت 20,000 واحد مسکونی جدید به واسطه سرمایه گذاری فیس بوک جهت کمک به کارکنانی همچون معلمان و پرستاران برای نزدیکتر شدن محل زندگی آنها به محل کارشان طی 10 سال آینده انجام خواهد شد.

به عقیده نیوسام دولت ایالتی نمی تواند ارزان و قابل دسترس بودن مسکن را به تنهایی حل کند. پیشرفت در این زمینه نیازمند همکاری با بخش خصوصی و همکاری های بشر دوستانه می باشد. مشارکت های دولتی – خصوصی پیرامون اراضی مازاد یک مؤلفه مهم در پیشبرد کار است و موجب رفع نابرابری اقتصادی و احیاء تحرک اجتماعی در کالیفرنیا و فراتر از آن خواهد شد. از این رو مشارکت فیس بوک با فرماندار کالیفرنیا گاوین نیوسام به پیشرفت ارائه مسکن ارزان قیمت سرعت خواهد بخشید.

  • 250 میلیون دلار برای همکاری با ایالت کالیفرنیا برای ایجاد مسکن با درآمد ترکیبی در زمین های اضافی دولتی، که عرضه تدریجی مسکن جدید به بخش هایی از بازار با بیشترین نیاز را تضمین می کند.
  • 150 میلیون دلار کمک به صندوق آینده خلیج (Bay’s Future Fund)، برای تولید مسکن ارزان قیمت خصوصاً برای بی خانمان ها، در منطقه خلیج سان فرانسیسکو.
  • 225 میلیون دلار کمک برای ساخت بیش از 1500 واحد مسکن با درآمد متوسط در زمین پارک منلو متعلق به فیس بوک.
  • 25 میلیون دلار برای ساخت مسکن برای معلم و کارگر اصلی در اراضی عمومی برای بخش های مدرسه در مناطق سن متئو و سانتا کلارا.
  •  350میلیون دلار بودجه برای تعهدات اضافی براساس افتتاحیه و اثربخشی ابتکارات ذکر شده در بالا، و همچنین پشتیبانی از مسکن ارزان قیمت بیشتر در سایر جوامع که فیس بوک در آن دفاتر دارد نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

برای دریافت گزارش هفتگی نرخ سود وام مسکن آمریکا و همچنین مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک، تلگرام، و یا اینستگرام “مسکن آمریکا” بپیوندید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا | منبع: newsroom.fb.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.