MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

بهترین راه حل ها برای مدیریت بدهی ها در آمریکا

صدف امیدی، اولین بانوی مشاور در امور کردیتی و مالی درجامعه ایرانیان آمریکا

دست و پنجه نرم کردن با بدهی ها، شرایط بسیار ناخوشایندیست. افزایش بدهی باعث کاهش موجودی حساب ها، افزایش قبض ها و کاهش کردیت اسکور می شود. به جای اقدام برای دریافت وام های بیشتر برای پرداخت بدهی خود، بهتر است موارد زیر جهت مدیریت بدهی خود را مدنظر قرار دهید.

مسکن آمریکا، با توجه به توصیه های خانم صدف امیدی، بهترین راه حل ها برای مدیریت بدهی را برای شما همراهان عزیز ذکر می کند.

1- بودجه بندی لازم را برای رفع مشکلات مربوط به بدهی خود انجام بدهید.

اگر بدهی خیلی زیادی ندارید (کمتر از 10،000 دلار) اما قادر به انجام پیمنتهای ماهانه نیستید ممکن است بهترین گزینه برای شما این باشد که در مورد پرداخت بدهی خود هوشمندانه تر اقدام کنید. بررسی نمایید که آیا تجملات نسبی در مورد هزینه های شما وجود دارد که بتوانید آنها را حذف کنید یا خیر. این امر ممکن است به معنای لغو هزینه اشتراک خدمات شبکه های تلویزیونی، استفاده از خدمات حمل و نقل عمومی و آوردن ناهار سر کار و موارد اینچنینی باشد.

اگر بعد از حذف مخارج غیرضروری خود، هنوز هم مشکل در انجام بازپرداخت بدهی دارید در صورت امکان، باید به دنبال افزایش درآمد باشید، مواردی مثل کار کردن به میزان ساعت های بیشتر در محل کار، و یا پیدا کردن یک شغل دیگر به صورت موقت و نیمه وقت را در در نظر بگیرید.

برای پاسخ به سوالات کردیتی خود به گروه تلگرام رازهای کردیتی با صدف امیدی بپیوندید

2- ادغام بدهی ها و کاهش پرداخت ها

با توجه به مواردی مثل نوع بدهی، میزان کردیت اسکور و اینکه آیا مالک یک خانه هستید یا خیر، می توانید راهکارهای دیگر کاهش بدهی را در نظر بگیرید.
یکی از این راهکارها ادغام بدهی یا Debt Consolidation است که از این طریق پرداخت های کلی ماهانه خود را کاهش می دهید. به طور معمول، بدهی های تضمین نشده، مانند بدهی کردیت کارت هزینه بهره بالایی دارند. اگر میزان کردیت اسکور و حجم بدهیهای کردیت کارتها امکان ادغام بدهی را برایتان فراهم نماید می توانید از این طریق تمام بدهی های کردیت کارتها با بهره بالا را با یک بدهی وام با نرخ بهره پایین تر ادغام کنید. در نتیجه این کار باعث خواهد شد که پیمنتهای متعدد بایت چندین کردیت به یک پیمنت وام تبدیل شده و همین مسله باعث میشود هر ماه مبلغ کمتری از درآمد شما صرف باز پرداخت بدهیهای کردیت کارتها گردد.

اگر شما مالک یک خانه هستید، ممکن است بتوانید وام مسکن خود را Refinance کنید تا مبلغ بیشتری جهت پرداخت بدهی های خود اختصاص دهید.

3- از طریق مشاوره، کمک حرفه ای در این مورد دریافت نمایید

ممکن است این وضعیت برای شما پیش بیاید که میزان بدهی های شما، مانند بدهی های مربوط کردیت کارتها، صورتحساب های پزشکی، و میزان وام های شخصی به حدی برسد که شما برای حل مشکل خود، به کمک های حرفه ای نیاز داشته باشید. اگر مبلغ بدهیهای مالی و کردیتی شما به اندازه ای بالا باشد که فقط قادر به انجام مینیمم پیمنت باشید و یا با انجام پیمنتی بیشتر از مینیمم ، میزان بدهی شما به دلیل نرخ بالای بهره کاهش نیابد، در این مرحله، باید به دنبال کمک گرفتن از یک مشاور مالی و کردیتی باشید.
در این حالت، یک مشاور متخصص و آگاه ابتدا بایستی راهکارهای مالی و بعد راهکارهای کردیتی منطبق با وضعیت فعلی مالی و وضعیت فعلی کردیت ریپورت را به شما پیشنهاد دهد.

                         

4- اعلام ورشکستگی و ستلمنت بدهیها دو راه نهایی برای کاهش بدهیها هستند

چنانچه به دلیل مشکلات مالی، تحت هیچ شرایطی امکان بازپرداخت بدهیها برای شما وجود نداشته باشد راه حل نهایی اعلام ورشکستگی است هر چند به دلیل تبعات جدی و منفی در آینده مالی و کردیتی شخص، اعلام ورشکستگی هرگز توصیه نمی شود.
اما قبل از حتی فکر کردن به اعلام ورشکستگی می توان گزینه ستلمنت و یا بخشودگی بدهیها را در نظر گرفت که در این شرایط شما تنها بخش کوچکی از بدهیهای مالی و کردیتی خود را بازپرداخت می نمایید.
نکته مهم: برای پیشگیری از هر نوع مشکلی در رابطه با ستلمنت بدهیها به این موارد توجه نمایید:
فرایند ستلمنت بدهی می تواند یا توسط شخص بدهکار و یا توسط کمپانی ارائه دهنده خدمات کردیت ریپر و خدمات کاهش بدهی انجام گردد. صرفه نظر از اینکه فرایند ستلمنت را چه کسی انجام داده، در رابطه با بازپرداخت بدهی ستل شده ، مبلغ پیمنت ستل شده بایستی مستقیما به صادر کننده کردیت کارت، یا اعطاء کننده وام باز پرداخت شود. اگر بدهی به کالکشن ایجنسی فرستاده شده باشد مبلغ ستل شده بایستی به خود کالکشن ایجنسی پرداخت گردد.

٭٭٭ حذف کامل هزینه بهره بدهیهای کردیت کارتها و وامهای شخصی، بخشودگی و کاهش اصل بدهیهای مالی وکردیتی تا سقف %80 ٭٭٭
٭٭٭افزایش کردیت اسکور در کمتر از 30 روز٭٭٭
٭٭٭حذف اکانت های منفی و نادرست بین 45 تا 120 روز٭٭٭
٭٭٭ساخت تخصصی بیزینس کردیت بر اساس شماره EIN تنها درشش ماه٭٭٭

Advanced Credit Therapy
Office: (818) 232-7111
Telegram

مسکن آمریکا : انتشار این مقاله بدون ذکر منبع غیر قانونی می‌باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.