نکاتی برای فروش خانه در آمریکا با روش های مجازی

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

در یک بررسی جدید توسط realtor.com، افرادی که به فکر فروش خانه های خود هستند، اعلام کردند که مایلند در صورت انجام شرایط مناسب، به نماینده خود و برخی خریداران اجازه دهند تا به داخل خانه بیایند، اما موافق برگزاری open house برای بازدید از خانه نیستند.

این امر با توجه به نگرانی های این روزها در مورد سلامتی مرتبط با تماس های اجتماعی قابل درک می باشد. سؤال این است، اگر شما نیاز دارید که خانه خود را همین الان بفروشید، از چه روش های مجازی باید استفاده کنید تا مطمئن شوید که شما، خانواده تان و خریداران در این مسیر ایمن باقی می مانید؟

مسکن آمریکا، با انتخاب مقاله منتشر شده در سایت keepingcurrentmatters، مطلب زیر را به شما تقدیم می کند.

این روزها نمایش خانه به شکل دیجیتال و داشتن استراتژی مناسبی برای فروش خانه به صورت آنلاین، از اهمیت خیلی زیادی برخوردار است. مشاور املاک می تواند به شما کمک کند که با بهره وری از عکس های زیبا و تورهای مجازی، خانه شما را در بین خانه های دیگر، شاخص نماید.

شیوه های مجازی امروزه بیش از پیش از محبوبیت برخوردار هستند. مشاور املاک می تواند در ضمن رعایت قوانین ایالتی و محلی، به فروش خانه به صورت آنلاین، کمک کند. مشاوران املاک از نیاز خریداران اطلاع دقیقی دارند. به عنوان مثال بسیاری از خریداران در نظرسنجی های انجام شده، شیوه های زیر را برای خرید خانه مفید ذکر کرده اند:

  • تور مجازی خانه
  • اطلاعات دقیق و ذکر جزئیات در توضیحات مسکن
  • اطلاعات دقیق در مورد محل و همسایه ها
  • عکس هایی با کیفیت بالا
  • گفتگوهای تصویری همراه با مشاور مسکن

اگر بعد از استفاده از این روش های نوین، خریداران جدی خواستند از خانه تان دیدار کنند، می توانید با رعایت چندین نکته ساده، به آن ها اجازه دهید به صورت کاملا بهداشتی از خانه تان دیدن کنند. البته توجه کنید که اگر ایالت شما قوانین خاصی در مورد فاصله گذاری اجتماعی دارد، حتما آن ها را لحاظ کنید:

راحت بودن با نماینده خود – یک مشاور قابل اعتماد واقعی – و انجام این مراحل طبق استانداردهای ایمنی جدید بهترین کار است، علی الخصوص اگر می خواهید خانه خود را سریع تر به فروش برسانید.

نیت جانسون (Nate Johnson)، CMO در realtor.com عنوان می کند:

“زمانی که نمایندگان املاک و خریداران خانه به دنبال راه هایی هستند تا این معاملات را با اطمینان و ایمنی کامل به اتمام برسانند، ما بر این باوریم که فناوری و تکنولوژی به بخش ضروری تری از نحوه جستجو، خرید و فروش خانه های پیش رو تبدیل خواهد شد.”

به نظر می رسد برخی از این شیوه های جدید ممکن است حتی بعد از پایان بحران کرونا هم استفاده شوند.

کلام آخر

در این دوره از زندگی، استفاده ار روش های مجازی برای فروش و نمایش خانه گزینه های خیلی خوبی هستند. یک مشاور املاک قابل اعتماد می تواند شما را در طول این پروسه راهنمایی کند و مشاوره های خوبی به شما ارائه دهد.

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا