MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

شرکت بزرگ وام دهنده United Wholsale Mortgage در آمریکا بزودی بازپرداخت اقساط وام از طریق بیت کوین را می پذیرد.

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، اخبار مربوط به پذیرش ارز دیجیتال برای بازپرداخت وام مسکن تا پایان سال جاری توسط شرکت وام دهنده UWM را به اطلاع شما همراهان گرامی می رساند.

دومین وام دهنده بزرگ مسکن در ایالات متحده یعنی United Wholesale Mortgage (UWM)، اعلام کرد که تا پایان سال جاری ارز دیجیتال را برای بازپرداخت اقساط وام های مسکن می پذیرد. UWM می خواهد اولین وام دهنده ای باشد که در صنعت وام مسکن ملی این کار را انجام داده است.

مت ایشبیا (Mat Ishbia)، مدیرعامل UWM اظهار داشت: ما عملی بودن این کار را ارزیابی کرده و مشتاق هستیم که اولین شرکت وام مسکن در آمریکا باشیم که ارز دیجیتال را برای بازپرداخت وام مسکن بپذیریم. این چیزی است که روی آن کار کرده ایم و بسیار هیجان زده هستیم که بتوانیم امیدوارانه در سه ماهه سوم سال جاری آن را قبل از هر کسی در کشور اجرا کنیم، زیرا در فناوری و نوآوری پیشرو هستیم.

این شرکت قصد دارد در ابتدا بیت کوین (bitcoin) را برای بازپرداخت وام مسکن بپذیرد، اما در حال ارزیابی اتر (ether) و سایر ارزهای دیجیتال نیز می باشد. به گزارش Detroit Free Press، این شرکت امیدوار است که تا پایان سال یک یا چند ارز دیجیتال را برای بازپرداخت وام مسکن بپذیرد.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.