کارشناسان در مورد نرخ بهره امروز وام مسکن در آمریکا چه می گویند؟

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

نرخ بهره وام مسکن پیرامون پایین ترین سطوح خود قرار دارد و این خبر خوبی برای خریداران مسکن می باشد.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد نرخ امروز بهره وام مسکن و آنچه کارشناسان درباره آن می گویند توضیحاتی را ارائه می دهد.

نمودار زیر نرخ بهره وام مسکن را نشان می دهد که به سال 2016 بر می گردد و امروزه در مقایسه با آن سال کاهش یافته است.

به طور کلی، وقتی که نرخ بهره وام مسکن پایین است، با پولی که دارید می توانید خانه بزرگتر و بهتری تهیه نمایید. به همین دلیل است که کارشناسان موافق این قضیه هستند که امروزه نرخ پایین بهره وام مسکن فرصتی باورنکردنی را در اختیار خریداران مسکن قرار می دهد. در ذیل آنچه که متخصصان در این باره می گویند آورده شده است:

سام خاطر (Sam Khater)، اقتصاددان ارشد در شرکت فردی مک (Freddie Mac)، به ماهیت تاریخی نرخ های بهره وام مسکن امروز اشاره می کند:

همانطور که اقتصاد تلاش می کند به حالت خود در قبل از همه گیری بیماری بازگردد و مبارزه با انواع COVID-19 در حال گسترش است، مالکان و خریداران خانه همچنان از پایین ترین نرخ بهره وام مسکن در تمام دوران بهره می برند.

مارک فلمینگ (Mark Fleming)، اقتصاددان ارشد در شرکت First American، در مورد چگونگی تأثیر مالی و اقتصادی نرخ بهره وام مسکن بر خریداران خانه صحبت می کند:

نرخ بهره وام مسکن به طور کلی در سراسر کشور یکسان است، بنابراین کاهش نرخ بهره وام مسکن استطاعت خرید مسکن را در همه بازارها افزایش می دهد.

دانیله هیل (Danielle Hale)، اقتصاددان ارشد در وبسایت realtor.com، همچنین به اهمیت نرخ پایین بهره امروز مسکن اشاره می کند و از خریداران می خواهد که زمانبندی خود را در این مورد با دقت در نظر بگیرند:

کسانی که هنوز از نرخ پایین بهره وام برای خرید خانه یا ریفایننس وام استفاده نکرده اند، هنوز این فرصت را دارند که تابستان امسال این کار را انجام دهند.

هیل در ادامه می گوید خریدارانی که زود اقدام نمی کنند ممکن است در ماه های آینده با نرخ های بهره بالاتری مواجه شوند که بر قدرت خرید آنها تأثیر منفی می گذارد:

انتظار داریم نرخ بهره وام مسکن در تابستان قبل از شروع به صعود در پاییز امسال، پیرامون پایین ترین سطح تاریخی خود در نوسان باشد.

و در حالی که نرخ بهره وام مسکن هنوز پایین است، داده های Freddie Mac نشان می دهد که نرخ بهره وام مسکن در حال حاضر تا حدودی در حال نوسان است، زیرا یک هفته قبل از این که در آخرین گزارش اندکی کاهش یابد، افزایشی در نرخ بهره وام مشاهده شد. مهم است که تأثیر نرخ بهره را در بازپرداخت ماهانه اقساط وام مسکن خود در نظر بگیرید.

حتی افزایش جزئی نرخ بهره وام می تواند تأثیر زیادی بر میزان پرداختی شما در هر ماه داشته باشد. به کارشناسان اعتماد کنید. نرخ های بهره امروز وام مسکن به شما فرصت و انعطاف پذیری را در زمینه توان مالی شما می دهد. در حاشیه منتظر نمانید و امیدوار باشید نرخ بهره بهتری در راه باشد، نرخ هایی را که امروز مشاهده می کنیم ارزش سرمایه گذاری را دارد.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

 

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.