آژانس مالی مسکن فدرال آمریکا (FHFA) سقف وام Fannie Mae و Freddie Mac برای خانه های چند خانوار را در سال 2022 افزایش می دهد.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، اخبار افزایش سقف وام های شرکت های تحت حمایت دولت (Fannie Mae و Freddie Mac) برای خانه های چند خانوار را به اطلاع شما همراهان گرامی می رساند.

به منظور همگام شدن با قیمت های بالای مسکن، آژانس مالی مسکن فدرال در روز چهارشنبه گذشته اعلام کرد که در سال 2022 سقف وام برای Fannie Mae و Freddie Mac را به 78 میلیارد دلار برای هر یک از این شرکت های تحت حمایت دولت افزایش خواهد داد. این مبلغ مجموعاً 156 میلیارد دلار برای حمایت از بازار خانه های چند خانوار در سال آینده است.

آژانس مالی مسکن فدرال تمرکز بیشتری بر مسکن مقرون به صرفه، بازارهای کم برخوردار و بهره وری انرژی در الزامات خود در سال 2022 دارد. آژانس مالی مسکن فدرال آمریکا همچنین گفت که به نظارت بر تأثیر همه گیری بیماری بر بازار وام مسکن چند خانوار ادامه می دهد و در صورت نیاز سقف وام ها را به روز می کند. این آژانس اعلام کرد در صورتی که بازار مسکن چند خانوار 2022 کوچکتر از حد پیش بینی شده باشد، سقف وام ها را کاهش نمی دهد.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.