در بازار مسکن امروز آمریکا، خانه یک فروشنده مسکن می تواند یک آبادی در بیایان برای خریداران باشد.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد وضعیت بازار مسکن آمریکا برای خریداران و فروشندگان به نکاتی اشاره می کند.

فروشندگان خانه در این فصل فرصت خوبی دارند زیرا تقاضای خریداران خانه هنوز بیشتر از عرضه فعلی خانه در بازار می باشد. به گفته انجمن ملی مشاوران املاک و مستغلات (NAR)، موجودی مسکن امروز تنها 2.6 ماه طول می کشد تا در بازار عرضه و فروخته شود، در حالی که در یک بازار دارای حالت معمولی و خنثی معمولاً 6 ماه طول می کشد تا موجودی امروز خانه ها برای فروش، عرضه و فروخته شوند. این امر بازار مسکن امروز را در رده “بازار فروشندگان” قرار می دهد.

همین داده های NAR همچنین نشان می دهد که موجودی امروز خانه های تک خانوار از سطح موجودی سال گذشته عقب مانده است. (به نمودار زیر توجه کنید):

به دلیل چالش های مداوم عرضه مسکن، ممکن است خریداران خانه احساس کنند که در جستجوی خانه مورد نظر خود در یک بیابان وسیع و خالی سرگردان هستند. این بدان معناست که خانه شما می تواند یک آبادی در بیابان برای خریداران مسکن باشد، و این می تواند شانس ورود خریداران خانه به جنگ مزایده برای خرید خانه شما را افزایش دهد. یک سناریوی چند پیشنهادی به شما این امکان را می دهد تا بهترین پیشنهاد را انتخاب کنید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.