MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

منتظر نرخ کمتر بهره وام مسکن در آمریکا نباشید، این کار ممکن است برای شما هزینه داشته باشد.

در طی سال گذشته، ما شاهد کمترین نرخ بهره وام مسکن در طول تاریخ خود بوده ایم. اگر شما یکی از خریدارانی هستید که نگران از دست دادن این نرخ های بهره پایین هستید، مطمئن باشید که نرخ بهره وام مسکن امروز هنوز هم ارزش استفاده از آن را دارد. حتی امروز، نرخ بهره وام مسکن ما پایین تر از آنچه در دهه های اخیر بوده است، می باشد.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد پیش بینی افزایش نرخ بهره وام مسکن به نکاتی اشاره می کند.

در اواخر ماه سپتامبر، نرخ بهره وام مسکن برای اولین بار در ماه های گذشته به بالای 3 درصد رسید. و به گفته کارشناسان صنایع، پیش بینی می شود که نرخ بهره وام مسکن در ماه های آینده همچنان افزایش یابد.

در حالی که افزایش نیم درصدی پیش بینی شده بهره وام ممکن است چندان مهم به نظر نرسد، اما در هنگام خرید خانه تأثیر خود را می گذارد. هنگامی که نرخ ها حتی کمی افزایش می یابد، بر میزان بازپرداخت ماهانه وام شما تأثیر می گذارد. نمودار زیر نحوه عملکرد آن را نشان می دهد.

در این مثال اگر نرخ بهره وام مسکن به 3.55 درصد برسد، در صورت خرید خانه در سال آینده، هر ماه 100 دلار اضافی برای بازپرداخت وام مسکن خود پرداخت خواهید کرد. این پول اضافی می تواند در طول عمر وام 15 یا 30 ساله افزایش یابد. نرخ هایی که ما در حال حاضر مشاهده می کنیم به شما این فرصت منحصر به فرد را می دهد که بتوانید هنگام بازپرداخت ماهانه وام با پول خود خانه بهتری را خریداری نمایید.

کارشناسان پیش بینی می کنند که نرخ بهره وام مسکن در ماه های پیش رو به افزایش خود ادامه خواهد داد.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.