تاریخ هایی که خریداران خانه در آمریکا کمترین مبالغ را برای بستن قرارداد پرداخت می کنند.

در ماه جاری خریداران خانه ممکن است فرصت های بیشتری را همراه با تعداد بیشتری از لیست های فروش خانه پیدا کنند و قرارداد معاملات مسکن بهتری را منعقد کنند. یک تحقیق و تجزیه وتحلیل جدید انجام شده توسط ATTOM Data Solutions نشان می دهد که ماه اکتبر بهترین ماه سال برای خرید خانه است.

مسکن آمریکا با انتخاب مقاله منتشر شده در وبسایت maskanusa.com، مواقعی که خریداران خانه کمترین مبالغ را برای بستن قرارداد خرید خانه پرداخت می کنند، شرح می دهد.

خریدارانی که در ماه اکتبر قرارداد خرید خانه خود را منعقد می کنند، در مقایسه با کسانی که در فصل بهار خرید خانه خود را انجام می دهند، معاملات بهتری را انجام می دهند. در این ماه برای بستن قرارداد خرید خانه ها مبالغ کمتری نسبت به ماه های دیگر سال دریافت می شود. به عنوان مثال، بر اساس این تحقیق، خریداران خانه ممکن است در مقایسه با مبلغ 11.5 درصدی در ماه می، با مبلغ 2.9 درصدی در ماه اکتبر در لیست های فروش خانه مواجه شوند. که نشان دهنده فروش بیش از 33 میلیون خانه تک خانوار و Condo در 8 سال گذشته است.

محققان دریافتند که ماه های سردتر یعنی ماه نوامبر و دسامبر بهترین مواقع سال برای خرید خانه هستند.

بهترین روزها برای خرید خانه

محققان همچنین تاریخ هایی را مشخص کردند که در آن تاریخ ها خریداران خانه از لحاظ تاریخی کمترین مبالغ را برای قرارداد خرید املاک و مستغلات پرداخت می کنند. این تاریخ ها عبارتند از:

پنجم دسامبر: متوسط مبلغ 1.6 درصد

بیست و ششم دسامبر: 2 درصد

ششم ژانویه: 2.2 درصد

نهم نوامبر: 2.3 درصد

سی و یکم دسامبر: 2.4 درصد

از طرف دیگر، بیشترین مبالغ برای بستن قرارداد خرید خانه در 23 و 27 ماه می، هر دو به میزان 17.4 درصد می باشد. 20 می 16.6 درصد، 16 می 15.6 درصد، و 19 می 15.4 درصد.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.