مالکیت خانه یک سرمایه گذاری برای آینده شما است.

بسیاری از مردم در مورد خرید خانه فکر می کنند، اما با توجه به همه چیزهایی که بر اقتصاد تأثیر می گذارند، برخی از آنها می پرسند که آیا اکنون خرید خانه تصمیم هوشمندانه ای است یا این که صبر کردن برای آن منطقی تر است.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد این که خرید خانه می تواند یک سرمایه گذاری برای آینده شما باشد توضیحاتی را به شما همراهان گرامی ارائه می دهد.

همانطور که باب بروکسمیت (Bob Broeksmit)، رئیس و مدیر عامل انجمن بانکداران وام مسکن (MBA) توضیح می دهد:

میل به مالکیت خانه قوی است. بسیاری از خریداران بالقوه خانه منتظر کاهش نوسانات در نرخ بهره وام مسکن و همچنین برای تصویر واضح تری از چشم انداز اقتصادی هستند.

اگر در چنین موقعیتی هستید، به یاد داشته باشید که نه تنها آنچه امروز اتفاق می افتد، بلکه در نظر گرفتن مزایایی که ممکن است در دراز مدت به دست آورید بسیار مهم است.

اطلاعات زیادی در مورد این که چگونه مالکیت خانه به ایجاد ارزش خالص برای صاحب خانه در طول زمان کمک می کند وجود دارد. اما حتی امروزه بسیاری از مردم قبل از این که به فکر داشتن خانه به عنوان ابزاری برای ثروتمند شدن باشند، ابتدا به چیزهایی مانند طرح های 401K فکر می کنند (طرح 401K یک طرح بازنشستگی در محل کار است که به شما امکان می دهد تا سقف معینی مشارکت سالانه داشته باشید و آن پول را برای منافع بعدی خود سرمایه گذاری کنید). اگر شما یک خریدار جوان بالقوه هستید، به ویژه مهم است که بدانید چگونه مالکیت خانه راه کلیدی دیگری جهت سرمایه گذاری برای آینده شما است. برای کمک به درک این که داشتن یک خانه چقدر می تواند تأثیر مثبتی بر زندگی شما در طول سال ها داشته باشد، به آنچه داده ها نشان می دهند نگاهی بیاندازید. یکی از مقالات بلومبرگ به نشان دادن شکاف در ثروت بین مستأجرین و صاحب خانه هایی که دارای سن 65 سال و بالاتر هستند کمک می کند (به نمودار زیر توجه نمایید).

تفاوت قابل توجهی است، حتی زمانی که درآمد مشابه است. بنابراین اگر می خواهید ایجاد ثروت نمایید تا بعداً به موفقیت برسید، ممکن است زمان آن رسیده باشد که مالکیت خانه را در اولویت قرار دهید. به این دلیل که، چه تصمیم به اجاره کردن خانه و چه خرید خانه داشته باشید، در هر صورت به طور ماهانه هزینه ای برای مسکن خواهید داشت. سؤال این است: آیا قصد دارید برای آینده خود سرمایه گذاری کنید، یا این که به شخص دیگری (صاحب خانه خود) کمک خواهید کرد تا دارایی خود را افزایش دهد؟

 

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.