مشخصات برجسته شهر یوما در ایالت آریزونا (از مناطق امن و نا امن تا بهترین مدارس و…)

(Yuma, Arizona)

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقالات منتشر شده در neighborhoodscout، تعدادی از مشخصات برجسته شهر یوما در ایالت آریزونا (Yuma, AZ) را به شما ارائه می دهد. یوما یک شهر نسبتا بزرگ واقع در ایالت آریزونا با جمعیت 95,502 نفر و 43 محله است. یوما یازدهمین جامعه بزرگ در آریزونا است.

برای دریافت گزارش هفتگی نرخ سود وام مسکن آمریکا و همچنین مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک، تلگرام، و یا اینستگرام “مسکن آمریکا” بپیوندید.

تعدادی از محله های یوما عبارتند از:

Desert Ridge – Cielo Verde – Falls Ranch – Tillman Estates – Mesa Heights – Adobe Casitas – Yuma Heights – Huss – Yuma Commerce Center

بافت شهری و قومیتی: یوما یک شهر با قومیت های متنوع است. افرادی که در یوما زندگی می کنند، خود را متعلق به نژادها و قومیت های مختلف می دانند. اغلب ساکنان یوما سفید پوست، سیاه پوست یا آفریقایی-آمریکایی هستند. مهمترین اصالت ها در یوما انگلیسی، ایرلندی، ایتالیایی و آلمانی و فرانسوی است. رایج ترین زبان که در یوما صحبت می گردد انگلیسی است. زبان های مهم دیگر که در یوما صحبت می شود عبارتند از اسپانیایی و تاگالوگ. 21.56 درصد ساکنان یوما مهاجرند.

در این شهر افراد یا در مشاغل یقه سفید (کارکنان حقوق بگیری که کارهای حرفه‌ای یا نیمه حرفه‌ای دفتری مانند مدیریت، فروش و … را انجام می‌دهند.) و یا در مشاغل یقه آبی (کارگرانی که کارهای یدی انجام می‌دهند) شاغل هستند. درآمد سرانه در یوما در سال 2010 به 22,831 دلار رسید که نسبت به دیگر مناطق آریزونا درآمد متوسط و دیگر جاهای آمریکا میزان درآمد متوسط به پایین به شمار می آید. این مبلغ معادل 91,324$ در سال برای یک خانواده چهار نفره است. البته افراد بسیار فقیر یا بسیار ثروتمند هم در این شهر زندگی می کنند.

تحصیل در یوما: جامعه یوما دارای سطح تحصیلات پایین تری نسبت به کل ایالات متحده است، در حالی که میانگین افراد با تحصیلات دانشگاهی در کل کشور 21.84% در هر شهر است، 17.46% از بزرگسالان در یوما دارای مدرک دانشگاهی هستند.

  • مدارس دولتیبرای مشاهده بهترین محله‌های یوما برای تحصیل فرزندنتان و همچنین مشاهده مدارس دولتی و نیز بهترین مدارس این شهر بر روی این لینک کلیک کنید.
  • دانشگاه هانزدیکترین دانشگاه ها به یوما عبارتند از(منبع)

Arizona Western College – San Diego State University Imperial Valley Campus – Imperial Valley College – Palo Verde College

آمار جرم و جنایت در یوماجرم های شدید، همچون تهاجم، تجاوز، قتل و زورگیری، زیاد در این شهر رخ می دهد(منبع) مناطق و محله های امن و نا امن یوما را می توانید در این نقشه مشاهده نمایید. هر اندازه رنگ آبی یک منطقه پر رنگتر باشد، آن منطقه نا امن تر می‌باشد. مناطق با رنگ آبی کمرنگ تر، مناطق امن تر محسوب می شوند.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان

فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه مسکن آمریکا lمنبع:  neighborhoodscout.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن