مشخصات برجسته شهر لاس وگاس در ایالت نوادا (از مناطق امن و نا امن تا بهترین مدارس و…)

(Las Vegas, Nevada)

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقالات منتشر شده در neighborhoodscout، تعدادی از مشخصات برجسته شهر لاس وگاس در ایالت نوادا (Las Vegas, NV) را به شما ارائه می دهد. لاس وگاس یک شهر خیلی بزرگ واقع در ایالت نوادا با جمعیت 641,676 نفر و 354 محله است. لاس وگاس بزرگترین جامعه در نوادا است.

تعدادی از محله های لاس وگاس عبارتند از:

Downtown – Summerlin – Arts District – Sun City – Desert Shores – Queensridge – Peccole Ranch – Silverstone Ranch – Canyon Gate – Summerlin West

بافت شهری و قومیتی: لاس وگاس یک شهر با قومیت های متنوع است. افرادی که در لاس وگاس زندگی می کنند، خود را متعلق به نژادها و قومیت های مختلف می دانند. اغلب ساکنان لاس وگاس سفید پوست، سیاه پوست یا آفریقایی-آمریکایی هستند. مهمترین اصالت ها در لاس وگاس انگلیسی، ایرلندی، ایتالیایی و آلمانی و لهستانی است. رایج ترین زبان که در لاس وگاس صحبت می گردد انگلیسی است. زبان های مهم دیگر که در لاس وگاس صحبت می شود عبارتند از اسپانیایی و تاگالوگ. 21.22 درصد ساکنان لاس وگاس مهاجرند.

در این شهر افراد یا در مشاغل یقه سفید (کارکنان حقوق بگیری که کارهای حرفه‌ای یا نیمه حرفه‌ای دفتری مانند مدیریت، فروش و … را انجام می‌دهند.) و یا در مشاغل یقه آبی (کارگرانی که کارهای یدی انجام می‌دهند) شاغل هستند. درآمد سرانه در لاس وگاس در سال 2010 به 27,650 دلار رسید که نسبت به دیگر مناطق نوادا درآمد متوسط و دیگر جاهای آمریکا میزان درآمد متوسط به بالا به شمار می آید. این مبلغ معادل 110,600$ در سال برای یک خانواده چهار نفره است. البته افراد بسیار فقیر یا بسیار ثروتمند هم در این شهر زندگی می کنند.

تحصیل در لاس وگاس: جامعه لاس وگاس دارای سطح تحصیلات نسبتا بالاتری نسبت به کل ایالات متحده است، در حالی که میانگین افراد با تحصیلات دانشگاهی در کل کشور 21.84% در هر شهر است، 23.16% از بزرگسالان در لاس وگاس دارای مدرک دانشگاهی هستند.

  • مدارس دولتیبرای مشاهده بهترین محله‌های لاس وگاس برای تحصیل فرزندنتان و همچنین مشاهده مدارس دولتی و نیز بهترین مدارس این شهر بر روی این لینک کلیک کنید.
  • دانشگاه هانزدیکترین دانشگاه ها به لاس وگاس عبارتند از(منبع)

University of Phoenix Las Vegas Campus – College of Southern Nevada – University of Nevada Las Vegas – DeVry University Nevada – Nevada State College

آمار جرم و جنایت در لاس وگاسجرم های شدید، همچون تهاجم، تجاوز، قتل و زورگیری، زیاد در این شهر رخ می دهد (منبع) مناطق و محله های امن و نا امن لاس وگاس را می توانید در این نقشه مشاهده نمایید. هر اندازه رنگ آبی یک منطقه پر رنگتر باشد، آن منطقه نا امن تر می‌باشد. مناطق با رنگ آبی کمرنگ تر، مناطق امن تر محسوب می شوند.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان

فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا | منبع:  neighborhoodscout.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن