بهترین محل های زندگی در شهر آتلانتا در ایالت جورجیا

(Atlanta, GA)

مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای ازمقاله منتشر شده در وبسایت lifestorage، بهترین محله ها برای زندگی در شهر آتلانتا، در اختیارتان قرار می دهد.

آتلانتا از تعداد زیادی شهرک تشکیل شده و فارغ از دلیل شما برای نقل مکان به آتلانتا، برای همه افراد جای مناسبی است و موقعیت خوبی به آنها ارائه می دهد.

  1. ویرجینیا هایلند (Virginia Highland)

ویرجینیا هایلند یا VaHi، که دقیقا در شرق پارک  آنسلی (Ansley) و نزدیک به مرکز شهر قرار دارد، جاذبه های بسیاری ازجمله بلت لاین (Beltline)، بازار شهر پونس (Ponce City Market) و پارک پِیدمونت (Piedmont Park) را ارائه می کند. این منطقه، از چهار بخش حومه شهری متصل به بلوک های مناسب برای پیاده روی تشکیل شده است و خانه هایی با قدمت بیش از 100 سال، دارد. سبک خانه ها محدوده ای از خانه های ییلاقی فریبنده تا سبک های ویکتوریایی زیبا و خانه های شهری مدرن را در بر می گیرد.

ویرجینیا هایلند که از تاریخچه غنی برخوردار است، محبوب ترین محله آتلانتا برای هنر، خرید، غذاخوری و تفریحات شبانه می باشد. همسایگان شما در ویرجینیا هایلند هنرمندان، خانواده ها و دانشجویان خواهند بود. قیمت میانه یک خانه در ویرجینیا هایلند 750,000 دلار، و میانه هزینه اجاره 1,700 دلار است.

برای دریافت گزارش هفتگی نرخ سود وام مسکن آمریکا و همچنین مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک، تلگرام، و یا اینستگرام “مسکن آمریکا” بپیوندید

  1. باک هِد (Buckhead)

محله ای معتبر که در شمال میدتاون (Midtown) و جنوب بروک هاون (Brookhaven) واقع شده است، به عنوان بِورلی هیلز (Beverly Hills) جنوب شناخته می شود. شما در این منطقه، غذاخوری های مطبوع، سرگرمی های بی پایان و مراکز فرهنگی معروف بسیاری از جمله مرکز تاریخی آتلانتا و آمفی تئاتر چاستِین پارک (Chastain Park Amphitheatre) که بزرگ ترین پارک آمریکاست را مشاهده می کنید. این منطقه یکی از بزرگترین نواحی شهر برای خرید است.

باک هد با بهره مندی از مدارس با کیفیت و تسهیلات خانوادگی مقصد ایده آلی برای شماست. خانه های این منطقه نسبت به سایر بخش ها گران تر هستند، شما تنوع گسترده ای از آپارتمان های مدرن تک خانوار تا املاک بزرگ خواهید یافت. در این محله همسایگان شما ورزشکاران، سلبریتی ها و ثروتمندان هستند. میانه قیمت مسکن در این محله 1,000,000 دلار بوده و میانه هزینه اجاره 2,000 دلار است.

  1. اولد فورث وارد (Old Fourth Ward)

این منطقه که در شرق مرکز شهر و جنوب میدتاون قرار گرفته است، یکی از مدرن ترین مناطق جدید آتلانتا می باشد. این محله جدید و مقرون به صرفه، مقصد بسیار مناسبی برای دانشجویان، متخصصین جوان، و افرادی که قصد خرید اولین خانه خود را دارند می باشد. وجود بلت لاین و بازار شهر پونس منجر به افتتاح غذاخوری ها و فروشگاه های زیادی در اولد فورث وارد شده اند. این محله همچنین یکی از مناطق مناسب برای دوچرخه سواری و پیاده روی می باشد.

اولد فورث وارد، مکانی بود که مارتین لوتر کینگ جونیور در آن بزرگ شد و سبک سخنرانی خود را تکمیل نمود. این منطقه، محلی است که انبارهای متروکه به آپارتمان های مرتفع تبدیل شده، و کسب و کارهای کوچک، پررونق و درحال پیشرفت هستند. همسایگان شما در این محله متخصصین جوان و هنرمندان می باشند. میانه قیمت خانه در اولد فورث وارد 350,000 دلار، و میانه هزینه اجاره 1,500دلار است.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

  1. میدتاون (Midtown)

این منطقه که به عنوان کانون فرهنگی شهر (و یکی از مطلوب ترین مناطق برای زندگی در آتلانتا) شناخته می شود، دسترسی آسان به حمل و نقل آتلانتا، پارک ها از جمله پارک پیدمونت، رستوران ها و ناحیه هنرهای میدتاون که بسیار پررونق است را میسر می کند. این منطقه، محل مرکز هنرهای وودراف (Woodruff Arts Center)، تئاتر فاکس (Fox Theatre)، ارکستر سمفونی آتلانتا و موزه هنرهای عالی می باشد.

صاحب خانه ها در این محله، می توانند سبک های مختلف از خانه های قدیمی ویکتوریایی تا آپارتمان های مدرن را انتظار داشته باشند. میدتاون همه این جاذبه ها را همراه با پیاده روهای پهن و مسیرهای دوچرخه در سراسر محله ارائه می کند. همسایگان شما در این محله متخصصین، و افرادی هستند که فرزندانشان مستقل شده و خود تشکیل خانواده داده اند. میانه قیمت خانه در میدتاون 700,000 دلار و میانه هزینه اجاره 2,000 دلار می باشد.

  1. دروید هیلز (Druid Hills)

دروید هیلز که در پنج مایلی شرق مرکز شهر آتلانتا قرار گرفته است، یکی از کارهای بزرگ و اصلی معمار معروف زیباسازی نمای شهر، فردریک لاو اولمستد (Frederick Law Olmsted)، طراح نمای عمارت کنگره ایالات متحده آمریکا، پارک مرکزی نیویورک و عمارت بیلتمور (Biltmore Estate) در اشویل می باشد. این منطقه با داشتن خانه های جورجیایی، عمارت های برازنده و مناظر زیبا، یک محله آرام و آبرومند است که محبوبیت زیادی در میان نخبگان آتلانتا دارد. دروید هیلز یک محله آرام، مسالمت آمیز و اعیانی بوده و دارای 15,000 نفر جمعیت است، و برخی مدارس برتر در آن ناحیه می باشند. همسایگان شما در دروید هیلز متخصصین، کارمندان دولت و ثروتمندان هستند. میانه قیمت خانه در درویدهیلز 600,000 دلار، و میانه هزینه اجاره 1,500 دلار است.

  1. کرکوود (Kirkwood)

کرکوود که در شرق آتلانتا واقع شده است، نمونه کاملی از یک محیط خانوادگی با مسکن های مقرون به صرفه و باکیفیت از مرکزشهر آتلانتا می باشد. این منطقه همچنین به راحتی در کنار فرودگاه، دانشگاه ایموری (Emory University)، عمارت جورجیا (Georgia State)، جورجیا تِک (Georgia Tech) و بزرگراه های بین ایالتی I-20 و I-75/I-85 قرار دارد. کرکوود دقیقا در خط ریل شرقی اداره عبور سریع کلانشهر آتلانتا (MARTA) واقع شده است.

کرکوود، به علت قیمت های مقرون به صرفه، محیط گوناگون و تنوع گزینه های مسکن، مقصد محبوبی برای سرمایه گذاران ملکی و خریداران خانه می باشد. خانه ها شامل موارد بسیار متنوع، از آپارتمان های مرتفع تازه ساخت تا ساختمان های قدیمی و متحصر به فرد تا ساخت های جدید می باشند. همسایگان شما در کرکوود، افرادی که اولین خانه خود را خریده اند، خانواده ها، و دانشجویان می باشند. میانه قیمت خانه در کرکوود 300,000 دلار، و میانه اجاره خانه 1,000 دلار است.

  1. دیکتور (Decatur)

این منطقه که از نظر فنی یک شهر جداگانه محسوب می گردد، یک محیط قوی با رخدادهای محبوب مانند فستیوال کتاب دیکاتور و موسیقی زنده در ادیز اتیک ( Eddie’s Attic) که یک محل برگزاری دیرینه است می باشد. دیکاتور محل پردیس های کالج آگنس اسکات (و Agnes Scott College)  دانشگاه ایموری و همچنین مراکز کنترل بیماری ها است. دیکاتور همچنین تعدادی کارخانه آبجوسازی و مشروب سازی نیز دارد.

این منطقه که دارای سه خط از راه آهن MARTA می باشد، بسیار مناسب پیاده روی و دوچرخه سواری نیز هست. در دیکاتور، انواع مختلفی از خانه ها، از خانه های ییلاقی دنج و راحت تا ساختمان های مدرن، مزرعه و آپارتمان وجود دارند. همسایگان شما در دیکاتور متخصصین جوان، دانشجویان و افراد مجرد می باشند. میانه قیمت خانه در دیکاتور 500,000 دلار، و میانه هزینه اجاره 980 دلار است.

  1. ادیر پارک (Adair Park)

ادیر پارک که دقیقا در جنوب غربی مرکز شهر آتلانتا قرار گرفته است، یک ناحیه در حال رشد و رو به ترقی است. این منطقه در سه مایلی مرکز شهر آتلانتا، و دقیقا در کنار پایانه غربی ایستگاه قطار MARTA قرار دارد. خیابان های ادیرپارک مناسب برای پیاده روی بوده و فاصله آن تا شلوغ ترین فرودگاه جهان تنها پنج مایل است، و در مجاورت بزرگراه های اصلی قرار دارد. به گفته ویکتوریا هارد (Victoria Hurd)، نماینده املاک ردفین (Redfin real estate)، افرادی که قصد خرید اولین خانه خود را دارند، می توانند خانه های خوبی در محدوده قیمت 100،000 تا 200،000 دلار در آن پیدا کنند.

ادیر پارک گزینه های مسکن و تسهیلات محلی بیشماری از جمله باغ وحش آتلانتا، آکواریوم جورجیا، پارک صدساله المپیک و منطقه تاریخی-ملی مارتین لوتر کینگ جونیور را ارائه می کند. همسایگان شما در ادیرپارک دانشجویان و افرادی هستند که اولین خانه خود را خریده اند. میانه قیمت خانه در ادیرپارک 200,000 دلار، و میانه هزینه اجاره 800 دلار است.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

برای دریافت گزارش هفتگی نرخ سود وام مسکن آمریکا و همچنین مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک، تلگرام، و یا اینستگرام “مسکن آمریکا” بپیوندید

ترجمه: مسکن آمریکا | منبع: lifestorage.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا