آمار بازار مسکن در شهر لیتل راک در ایالت آرکانزاس

(آخرین آپدیت در تاریخ 10.26.2019)

مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از داده های سایت زیلو، آماری در ارتباط با بازار مسکن در شهر لیتل راک در ایالت آرکانزاس را ارائه می دهد.

میانه ارزش خانه در لیتل راک 141,500$ می‌باشد. طبق گزارش زیلو، ارزش خانه‌های لیتل راک طی ۱۲ ماه گذشته به میزان 1.4 درصد افزایش داشته، و پیشبینی می شود که میزان 0.8 درصد افزایش را طی سال آینده شاهد باشیم. میانه ارزش خانه‌ها در لیتل راک به ازای هر اسکور فوت 110 دلار می‌باشد که از میزان متوسط آن در سایر مناطق متروپولیتن لیتل راک- لیتل راک شمالی-کانوی بیشتر است (102$).

میانه میزان اجاره در لیتل راک 995$ می‌باشد که از میانه اجاره در مناطق متروپولیتن لیتل راک- لیتل راک شمالی-کانوی پایین تر است (1,000$).

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

گردآورنده: مسکن آمریکا l منبع آمار: زیلو

.

 

ثبت رایگان آگهی (همخانه و اجاره)   فیسبوک ما  به تلگرام ما بپیوندید
مطالب ارائه شده در این سایت توصیه ای جهت خرید، فروش و یا سرمایه گذاری نمی باشد. اطلاعات همانگونه که هستند و با ذکر منبع منتشر می شوند. بهتراست با وکیل و یا مشاور خبره مشورت کنید. مسولیت لینکها و محتوای سایتهای معرفی شده بر عهده "مسکن آمریکا" نمی باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن