آمار بازار مسکن در شهر چارلستون در ایالت کارولینای جنوبی

(آخرین آپدیت در تاریخ 06.16.2019)

مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از داده های سایت زیلو، آماری در ارتباط با بازار مسکن در شهر چارلستون در ایالت کارولینای جنوبی را ارائه می دهد.

میانه ارزش خانه در چارلستون 319,100$ می‌باشد. طبق گزارش زیلو، ارزش خانه‌های چارلستون طی ۱۲ ماه گذشته به میزان 3.8 درصد افزایش داشته، و پیشبینی می شود که میزان 0.4 درصد افزایش را طی سال آینده شاهد باشیم. میانه ارزش خانه‌ها در چارلستون به ازای هر اسکور فوت 211 دلار می‌باشد که از میزان متوسط آن در سایر مناطق متروپولیتن چارلستون-چارلستون شمالی بیشتر است (173$). میانه میزان اجاره در چارلستون 1,950$ می‌باشد که از میانه اجاره در مناطق متروپولیتن چارلستون-چارلستون شمالی بیشتر است (1,800$).

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

.

گردآورنده: مسکن آمریکا l منبع آمار: زیلو

ثبت رایگان آگهی (همخانه و اجاره)   فیسبوک ما  به تلگرام ما بپیوندید
مطالب ارائه شده در این سایت توصیه ای جهت خرید، فروش و یا سرمایه گذاری نمی باشد. اطلاعات همانگونه که هستند و با ذکر منبع منتشر می شوند. بهتراست با وکیل و یا مشاور خبره مشورت کنید. مسولیت لینکها و محتوای سایتهای معرفی شده بر عهده "مسکن ایرانیان آمریکا" نمی باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن