از کجا بدانم سقف خانه نیاز به تعویض دارد؟

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

سقف خانه، بخش بسیار مهمی از خانه بوده و تعویض یا تعمیرات آن نیز هزینه زیادی در بر دارد. بسیاری از صاحبان خانه پرای پرداخت چنین هزینه هایی به سراغ وام های خانه و مسکن میروند.

کار هوشمندانه این است که به طور منظم به سقف خانه خود رسیدگی کرده و به موقع عیوب آن را رفع نمایید. و بهتر است ماهیانه مبلغی را برای انجام این امور کنار بگذارید.

مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت realtytimes در مورد سقف خانه، علائم خرابی آن، و تعمیر و نگهداری آن اطلاعاتی را به شما ارائه می دهد.

علائمی که گویای وجود مشکلات احتمالی در سقف منزل شما هستند

یکی از علائم برای تعویض سقف، جلبک و خزه هایی هستند که بین شینگل ها رشد می کنند. این نشانه ای است برای آنکه از سقف مراقبت نشده و باید برای خریداری سقف جدید در آینده بودجه کافی در نظر بگیرید.

گرانول هایی که در ناودان سقف های شیروانی می بینید نیز از نشانه های وجود مشکل در سقف هستند. وقتی شینگل ها شکسته می شوند، گرانول های آنها از هم جدا می شوند. معمولا ناودان ها در انتهای شیروانی نصب می شوند.

.

 

علامت دیگر، بالا آمدن صفحات شینگل است. مراقبت از سقف همواره کاری بسیار ضروری است. هنگام خریداری یک خانه جدید، اگر یک بازرس حرفه ای خانه استخدام کنید، می تواند به شما شرایط سقف و دیگر بخش های خانه را گزارش کند.

شرایط آب و هوایی در نقاط مختلف بر طول عمر سقف ها مؤثر است. به همین دلیل برخی از صاحبان خانه ترجیح می دهند به جای استفاده از سقف های آسفالتی شینگل، از انواع دیگر سقف استفاده نمایند.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

عمر سقف اهمیت دارد

وقتی خانه جدیدی خریداری می کنید، حتما از عمر حدودی سقف آگاهی پیدا کرده و زمان تقریبی برای تعویض آن را حدس بزنید. شما به عنوان صاحب خانه، باید بازرس خانه خود بوده و موارد زیر را به طور سالانه و در زمان بازرسی سقف، در نظر بگیرید:

  • شینگل های شکسته یا ترک خورده
  • شینگل های افتاده
  • جلبک و خزه- ارائه دهنده خدمات سقف خانه از نحوه تمیز کردن سقف مطلع هستند.
  • گرانول هایی که در ناودان پیدا می شوند.
  • نور خورشید که به اتاقک زیر شیروانی می رسد
  • نم زدگی و رطوبت- می تواند نشانه این باشد که آب از سقف زهکشی نمی شود
  • باد کردن و شکم دادن سقف

تگرگ یکی از تهدیدکننده های متداول و همیشگی برای سلامت سقف است. مشکل اصلی تگرگ، آسیبی است که وارد می کند و تشخیص و ارزیابی آن با چشم غیرمسلح دشوار است و باید از متخصص نصب و نگهداری سقف برای تشخیص آن کمک بگیرید.

چند نکته برای نگهداری از سقف

هرگز نباید با فشار آب زیاد سقف خانه خود را بشویید. انجام این کار می تواند سقف خانه شما را خراب کند. آسیب رساندن خودسرانه آن هم بدین شکل را احتمالا نمی توان حتی با بیمه تعمیر کرد. مواد و مصالح جدید سازنده سقف، سازگار با محیط زیست و بادوام هستند. اگر می خواهید مبلغی که برای قبوض انرژی می پردازید را کاهش دهید، سقف بهترین نقطه برای شروع است.

سقف های ساخته شده از این مواد می تواند در بلند مدت پول شما را ذخیره کنند. به خاطر داشته باشید که هوای گرم بالا می رود. بیشتر گرمایی که ما با استفاده از وسایل گرمایشی تولید می کنیم، به دلیل عایق ضعیف یا مواد نامناسبی که برای پوشش سقف استفاده می کنیم، هدر می رود. عایق نبودن سقف همچنین باعث می شود در زمستان، مداخله بیشتری در ذوب یخ های قطبی داشته باشید.

آیا هزینه ای که برای تعویض سقف خانه می کنم به من باز می گردد؟

اگر سقف خانه نیاز به تعویض داشته باشد، باید این کار را انجام دهید. اما در هنگام فروش خانه، تصمیم گیری برای آنکه چه نوع سقفی را با سقف فعلی جایگزین کنید، بستگی به آن چیزی دارد که در عوض دریافت می کنید. پرداخت هزاران دلار، بدون آنکه قرار باشد تمام این هزینه به شما بازگشت داده شود، منطقی نیست مگر آنکه عدم پرداخت این هزینه از فروش خانه جلوگیری کند.

با این حال منطقی به نظر نمی رسد که شما هشداری را برای تعویض سقف دریافت کرده باشید، ولی بخواهید بعداً به آن بپردازید. بهتر است از یک فروشنده ماهر بخواهید با خریدار در مورد توافق با پرداخت بخشی از هزینه تعویض سقف صحبت کند.

اگر به خاطر نصب پنل های خورشیدی اقدام به تعویض سقف کنم چه؟

بسیاری از افراد خانه هایی با انرژی خورشیدی خریداری می کنند چرا که عاشق ایده زندگی و انرژی سبز هستند. این کار پول و انرژی شما را ذخیره کرده و به محیط زیست کمک می کند. اما در صورتی که نمی خواهید مدت زیادی آنجا زندگی کنید، نصب پنل های خورشیدی کاری منطقی نیست.

احتمال اینکه نتوانید در لحظه ای که خانه را به فروش می رسانید پول خود را زنده کنید وجود دارد. برای مثال، اگر پنل های خورشیدی بیست و پنج هزار دلار هزینه داشته باشند، نباید انتظار داشته باشید همین بیست و پنج هزار دلار را پس بگیرید. ممکن است این اتفاق بیفتد ممکن هم هست نیفتد.

یکی از مواردی که باید در زمان نصب پنل های خورشیدی در نظر داشته باشید، سن سقف است. سقف شما باید در زمان نصب پنل های خورشیدی بسیار جدید باشد. نصب پنل های خورشیدی بر روی سقف های قدیمی می تواند مشکلات اساسی در آینده ایجاد کند. تحقیقات زیادی باید در زمان خرید یا فروش خانه با پنل های خورشیدی انجام شود.

برای دریافت گزارش هفتگی نرخ سود وام مسکن آمریکا و همچنین مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک، تلگرام، و یا اینستگرام “مسکن آمریکا” بپیوندید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا | منبع: realtytimes

ثبت رایگان آگهی (همخانه و اجاره)   فیسبوک ما  به تلگرام ما بپیوندید
مطالب ارائه شده در این سایت توصیه ای جهت خرید، فروش و یا سرمایه گذاری نمی باشد. اطلاعات همانگونه که هستند و با ذکر منبع منتشر می شوند. بهتراست با وکیل و یا مشاور خبره مشورت کنید. مسولیت لینکها و محتوای سایتهای معرفی شده بر عهده "مسکن آمریکا" نمی باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن