آپارتمان خود را تنها در شش مرحله آسان زیبا نمایید

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

با انجام برخی تغییرات ساده، می توانید آپارتمان خود را راحت تر، جذاب تر و زیباتر نموده و آن را به منزل رویایی خود تبدیل نمایید، فقط قبل از شروع باید دقیقاً بدانید چه کاری را می خواهید در هر اتاق آپارتمان خود انجام بدهید.

مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت massrealestatenew، تعدادی از نکات ارزشمند در این خصوص را برای شما بیان می کند، که با پیروی از آنها می توانید آپارتمان خود را تنها در شش مرحله آسان زیبا نمایید.

 

1- خانه خود را کاملاً تمیز نمایید

ابتدا منزل خود را با جارو برقی از گرد و غبار کاملاً تمیز نمایید، پنجره ها و شیشه ها را پاک کرده و پرده ها را بشوئید. اگر فضای خانه شلوغ و بهم ریخته باشد، تمیزی آن به چشم نمی آید. بنابراین وسایل خانه را بصورت مرتب چیده و هر وسیله ای را در جای خود قرار دهید. وسایلی را که از آنها استفاده نمی کنید به فروش برسانید یا به خیریه اهدا کنید. سازماندهی منزل، یکی از بهترین روش ها برای ایجاد احساس داشتن فضای بیشتر در منزل است.

2- دیوارهای منزل خود را سرزنده و شاداب نمایید

داشتن دیوارهایی با رنگ های نامتعارف مثل رنگ قرمز، آبی یا سبز، یا داشتن دیوارهایی با تصاویر پس زمینه از اشکال هندسی و الگو های مختلف یا گل های رنگی در اتاق نشیمن یا حتی اتاق خواب، می تواند دنیای کاملاً متفاوتی را در منزل ایجاد نماید. این یک روش نسبتاً ارزان و منطقی است که با استفاده از آن می توانید آپارتمان خود را جذاب تر و شاداب تر نمایید.

3- فضای اتاق نشیمن منزل خود را راحت تر نمایید

از آنجا که در منزل بیشتر وقت خود را با خانواده یا دوستانتان در اتاق نشیمن می گذرانید، سعی کنید که ابتدا یک محیط روحبخش و صمیمی در اتاق نشیمن خانه ایجاد نمایید. تعویض حتی رویه مبلمان و یا اضافه کردن چند کوسن جذاب نیز می تواند تأثیر بسزایی در این امر داشته باشد. ایجاد چنین فضایی تأثیر قابل توجهی بر روی ظاهر آپارتمان شما و تزئین آن دارد.

4- رؤیاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید

همچنان که کف یک اتاق با رنگ روشن می تواند از نظر بصری باعث شود که فضای اتاق بزرگتر به نظر برسد، یک موکت یا فرش دوست داشتنی می تواند حرارت و ویژگی خاصی را به فضای اتاق اضافه نماید. در صورتی که نمی خواهید کف اتاق خود را بیش از حد بپوشانید، همواره می توانید چند قالی کوچک قدیمی را در زیر میز قهوه خوری اتاق نشیمن یا کنار تخت خود قرار دهید. بسته به سلیقه خود فرش های تهیه شده از مواد طبیعی، مانند پنبه، پشم یا کنف هندی را انتخاب کنید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

5- عناصر تزئینی اتاق را با سلیقه خودتان انتخاب کنید

عناصر تزئینی و آثار هنری دارای طیف وسیعی هستند که می توانید آنها را بر حسب سلیقه خودتان انتخاب نموده و در اتاق قرار دهید. این عناصر نشانگر خواسته ها و علایق شما هستند. با این حال، گزینه های دیگر در این زمینه عبارتند از: عکس های خانوادگی شما، قاب هایی که فرزندان شما بر روی آن طراحی و یا نقاشی نموده اند، کارهای دستی و هنری خودتان در صورتی که مهارت های خاصی دارید، نصب برخی عبارات و یا پیام های الهام بخش بر روی دیوار، استفاده از کتاب و وسایل یادبود مورد علاقه خود از به یادماندنی ترین سفرهایی که رفته اید بر روی دیوار اتاقها و روی میزها و غیره. با این کار انرژی مثبتی را به خود و اطرافیانتان القاء خواهید نمود

6- برخی از گیاهان سبز را به آپارتمان خود بیاورید

با آوردن گیاهان سبز به خانه نه تنها باعث می شوید که منزل شما دلپذیرتر به نظر برسد، بلکه موجب حفظ سلامتی شما نیز می شود. گیاهان سبز به عنوان ابزار محافظ در برابر نویزهای (سر و صدای) محیط زندگی عمل می کنند، همچنین، گیاهان سبز هوا را تمیزتر می کنند و خلق و خوی افراد را بهبود می بخشند.

می توانید از گل های متنوع داخل گلدان مناسب برای آپارتمان استفاده کنید. حتی می توانید یک باغچه عمودی در کنار پنجره آشپزخانه خود ایجاد کنید و گیاهان دارویی و همچنین گیاهان مخصوص تهیه ادویه جات را در آن پرورش دهید و با انجام این کار ویژگیهای مفید بودن و سلامتی را با ویژگی جذابیت ترکیب کنید.

برای دریافت گزارش هفتگی نرخ سود وام مسکن آمریکا و همچنین مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک، تلگرام، و یا اینستگرام “مسکن آمریکا” بپیوندید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا | منبع: massrealestatenews.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.