سه چالش پیش رو برای خانه اولی ها در سال 2019 در آمریکا

سال 2019 ممکن است برای برخی از خریداران خانه اولی که معمولا دارای دارایی های کمتری نسبت به صاحب خانه های فعلی هستند، چالش برانگیز باشد. قیمت متوسط ​​خانه ها، برای میانگین دستمزد هفتاد درصد از مردم آمریکا قابل استطاعت نیست.

مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت usatoday، برخی از نکات مهم برای خریداران خانه اولی را برای شما شرح می دهد.

بر اساس اظهارات وبسایت  Realtor.com در ماه آوریل، خانه های ایالات متحده در ماه مارس به اوج گرانی رسیدند. در حالی که قیمت متوسط خانه برای اولین بار با افزایش 7 درصدی به 300 هزار دلار رسید. همچنین با توجه به گفته های انجمن بانکداران، نرخ بهره ثابت وام مسکن سی ساله به 4.42 درصد کاهش یافته است (توجه: نرخ کنونی بهره وام مسکن حدود 3.8 درصد می باشد). این امر به قیمت گذاری کمک می کند، زیرا نرخ نسبتا پایین تر می تواند بهره پرداختی وام مسکن را اصلاح کند.

بنا بر اظهارات جف تاکر (Jeff Tucker) تحلیلگر وبسایت زیلو، این زمستان فشار در بازار کاهشی بود، اما نسبت به چند سال گذشته رقابت واقعا شدید بود. این به این معنا نیست که قیمت خانه ها به یک محدوده ارزان تر و قابل استطاعت رسیده اند بلکه این به این معنا است که رشد و پیشرفت ما با توجه به معیارهای مان کاهش یافته است.

برای دریافت گزارش هفتگی نرخ سود وام مسکن آمریکا و همچنین مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک، تلگرام، و یا اینستگرام “مسکن آمریکا” بپیوندید.

سه ​​روند موجود که بر طبق نظر کارشناسان می تواند بر خرید خانه توسط خانه اولی ها تأثیر بگذارد به شرح ذیل است:

.

 

قیمت خانه

مطابق با نظر کارشناسان و تحلیلگران، بازار خانه در بهار 2019 همچنان زیاد است و ممکن است باز هم رشد داشته باشد. خریداران مسکن تفاوت های قابل توجهی را در میزان مقرون به صرفه بودن خانه با توجه به منطقه ایکه در آن زندگی می کنند، مشاهده خواهند کرد.

کارشناسان پیشنهاد میکنند که خریداران خانه در محدوده قیمتی اندکی بالاتر از توان مالی خود جستجو کنند و برای تخفیف چانه بزنند، برای مثال سعی کنند با توافق با فروشنده هزینه تعمیرات خانه را بر عهده وی بگذارند.

بهار 2019 ممکن است برای بعضی از خریداران خانه اولی که معمولا دارایی کمتری نسبت به صاحب خانه های فعلی دارند، چالش برانگیز باشد.

فهرست خانه های موجود

تا حدودی به دلیل رکود در ساخت و ساز خانه های جدید، خانه های کمتری برای خریداران در مقایسه با سال های گذشته وجود دارد. بر اساس محاسبات وبسایت زیلو، اگر ساخت خانه در طی چند سال گذشته با همان سرعت رشد کرده باشد، در حال حاضر در ایالات متحده 6.3 میلیون خانه وجود دارد.

بر اساس گزارش وبسایت Realtor.com در اوایل سال 2019، سطح کل خانه های موجود در ماه مارس افزایش یافته است. اما، اموال خرد هنوز در حال کاهش است، تعداد خانه های برای فروش با قیمت کمتر از 200 هزار دلار در ماه مارس 9 درصد کاهش یافته است.

عدم آمادگی مالی لازم برای خریداران خانه اولی، می تواند موجب ناامیدی و تضعیف روحیه این خریداران خانه گردد. پس انداز جهت آمادگی لازم و دریافت یک وام مسکن می تواند برای این افراد کارگشا باشد.

تأمین وام

اداره مسکن فدرال، که وام های دولتی را ارائه می کند، در ماه مارس اعلام کرد که قوانین خود را در مورد وام های بلند مدت تغییر می دهد. بر اساس گزارش FHA، کاهش میانگین امتیازات اعتباری، وام گیرندگان را نگران کرده است.

بر طبق عقیده کارشناسان، این امر می تواند برای برخی از خریداران خانه اولی دریافت وام را سخت تر کند. به همین جهت خریداران خانه اولی بهتر است که قبل از درخواست وام مسکن، میانگین امتیاز اعتباری خود را افزایش دهند تا شانس خود را نه تنها برای دریافت وام بیشتر، بلکه برای کاهش نرخ بهره بالا ببرید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا | منبع: usatoday.com

ثبت رایگان آگهی (همخانه و اجاره)  فیسبوک ما به تلگرام ما بپیوندید
مطالب ارائه شده در این سایت توصیه ای جهت خرید، فروش و یا سرمایه گذاری نمی باشد. اطلاعات همانگونه که هستند و با ذکر منبع منتشر می شوند. بهتراست با وکیل و یا مشاور خبره مشورت کنید. مسولیت لینکها و محتوای سایتهای معرفی شده بر عهده "مسکن آمریکا" نمی باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن