پیش بینی موسسات معتبر از بازار مسکن در آمریکا طی سال های 2019, 2020, 2021 و 2022

برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی در زمینه خرید خانه در آمریکا با شماره ۲۰۲۶۳۰۴۸۰۳ تماس بگیرید.

مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد میزان افزایش قیمت مسکن در زمان باقی مانده از سال جاری و در سال های آینده توضیحاتی را ارائه می دهد.

اطلاعات ارائه شده در مورد قیمت مسکن، از معتبرترین منابع صنعت مسکن جمع آوری شده است.

برای دریافت گزارش هفتگی نرخ سود وام مسکن آمریکا و همچنین مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک، تلگرام، و یا اینستگرام “مسکن آمریکا” بپیوندید.

بررسی انتظارات در مورد قیمت مسکن: با استفاده از یک نظر سنجی، از بیش از 100 تحلیلگر بازار مسکن،  کارشناسان املاک و متخصصین رشته اقتصاد که به صورت هر سه ماه یک بار توسط آژانس Pulsenomics انجام می گردد،  انتظارات در مورد قیمت مسکن مورد بررسی قرار گرفته است.

انجمن بانکداران وام مسکن (MBA): این انجمن در صنعت تأمین مالی املاک پیشرو می باشد. و این امکان را برای اعضای خود فراهم می کند که تأمین مالی مناسب و منصفانه، پایدار و مسئولیت پذیری را در عرصه های تجاری که به طور مداوم در حال تغییر هستند، انجام دهند.

آژانس زلمن (Zelman) و شرکا: این شرکت از تخصص های بی نظیر بازار مسکن، نظرسنجی های وسیع جمع آوری شده از مدیران اجرایی صنعت مسکن، و تجزیه و تحلیل دقیق مالی، برای ارائه نتایج حاصل از تحقیقات و همچنین ارائه مشاوره اختصاصی به سرمایه گذاران نهادی و جهانی پیشرو و مدیران اجرایی شرکت های در سطح بالا بهره می برد.

.

 

سازمان فردی مک (Freddie Mac): مأموریت سازمان فردی مک، تأمین نقدینگی مورد نیاز بازار مسکن، ایجاد ثبات در بازار مسکن و فراهم نمودن شرایط مورد نیاز برای مقرون به صرفه بودن بازار مسکن ایالات متحده آمریکا، در کلیه شرایط اقتصادی است، و فعالیت این سازمان در سراسر کشور می باشد.

انجمن ملی مشاوران املاک (NAR): این انجمن، بزرگترین انجمن متشکل از متخصصان املاک می باشد.

انجمن فانی ما (Fannie Mae): انجمن فانی ما، یک منبع پیشرو در مورد تأمین اعتبار برای وام دهندگان وام مسکن می باشد که امکان دسترسی به وام مسکن ارزان قیمت در همه بازارهای مسکن را فراهم می کند.

پیش بینی قیمت مسکن در سال های آینده (به درصد)

منبع2019202020212022
ارزیابی مورد انتظار قیمت مسکن4.1+2.8+2.5+3.0+
انجمن بانکداران وام مسکن4.7+3.5+2.6+N/A
آژانس زلمن و شرکا3.5+3.2+N/AN/A
سازمان فردی مک3.6+2.7+N/AN/A
انجمن ملی مشاوران املاک2.8+3.2+N/AN/A
انجمن فانی ما4.6+2.9+N/AN/A

 

نتیجه نهایی

بر اساس منابع اطلاعاتی فوق، قیمت مسکن به طور مداوم در حال افزایش است، و اخبار خوبی در مورد پایداری قیمت مسکن در حال انتشار است. شدیدترین حالت افزایش قیمت مسکن در بقیه مدت باقیمانده از سال 2019 می باشد و همچنان که به سمت سال 2020 و بعد از آن می رویم، قیمت مسکن نیز افزایش خواهد یافت.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا | منبع: keepingcurrentmatters

ثبت رایگان آگهی (همخانه و اجاره)   فیسبوک ما  به تلگرام ما بپیوندید
مطالب ارائه شده در این سایت توصیه ای جهت خرید، فروش و یا سرمایه گذاری نمی باشد. اطلاعات همانگونه که هستند و با ذکر منبع منتشر می شوند. بهتراست با وکیل و یا مشاور خبره مشورت کنید. مسولیت لینکها و محتوای سایتهای معرفی شده بر عهده "مسکن آمریکا" نمی باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن