نرخ سود وام مسکن در آمریکا روند افزایشی یافت

نرخ سود وام مسکن 3.75 درصد است (تاریخ November 14, 2019)

برطبق گزارش این هفته شرکت فردی مک (November 14, 2019)، روند صعودی نرخ سود وام مسکن در طی دو ماه گذشته نشان دهنده کاهش ترس از رکود اقتصادی و چشم اندازی دلگرم کننده تر برای اقتصاد جهانی است.

با توجه به بهبود چشم انداز اقتصادی، تقاضا برای دریافت وام مسکن نسبت به هفته مشابه در سال گذشته پانزده درصد رشد داشته است، که دومین افزایش حداکثری هفتگی در دو سال گذشته است.

با توجه به نقش مهمی که املاک و مستغلات مسکونی در اقتصاد ایفا می کنند، بهبود مداوم و باثبات بازار مسکن نشانه ای اطمینان بخش برای این است که اقتصاد با قرار داشتن بر روی پایه های محکم و استوار وارد سال آینده می شود.

همانطور که در گراف بالا مشاهده می کنید، نرخ سود وام 30 ساله مسکن در این هفته  3.75 درصد است.

برای دریافت گزارش هفتگی نرخ سود وام مسکن آمریکا و همچنین مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک، تلگرام، و یا اینستگرام مسکن آمریکا” بپیوندید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

.

 

منبع: freddiemac.com

ثبت رایگان آگهی (همخانه و اجاره)   فیسبوک ما  به تلگرام ما بپیوندید
مطالب ارائه شده در این سایت توصیه ای جهت خرید، فروش و یا سرمایه گذاری نمی باشد. اطلاعات همانگونه که هستند و با ذکر منبع منتشر می شوند. بهتراست با وکیل و یا مشاور خبره مشورت کنید. مسولیت لینکها و محتوای سایتهای معرفی شده بر عهده "مسکن آمریکا" نمی باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن