MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

تا پایان سال 2019, بیش از نیمی از خانه های موجود در بازار آمریکا زیر قیمت اصلی فروخته خواهند شد!

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت housingwire، در مورد پیش بینی شرکت تجارت داخلی مسکن ناک (Knock) نسبت به فروش رسیدن بیش از نیمی از خانه های موجود در بازار آمریکا زیر قیمت اصلی توضیحاتی را ارائه می دهد.

بر اساس پیش بینی شرکت تجارت داخلی مسکن ناک (Knock) ششصد و هفت درصد از لیست های مسکن موجود در بازار آمریکا، تا پایان سپتامبر 2019 زیر قیمت لیست اصلی خود به فروش می رسند. این پیش بینی نسبت به پیش بینی سه ماهه سوم سال 2019، 1.6 درصد افزایش دارد.

بنا بر این تحقیق، در سه ماهه چهارم سال 2019 انتظار می رود که خارج از لیست های فعلی، 67 درصد از خانه ها با تخفیف در قیمت های اصلی لیست به فروش برسند، که به علت فصل، اندکی افزایش را نسبت به سه ماهه سوم شاهد خواهیم بود.

بر اساس پیش بینی شرکت ناک، در سه ماهه چهارم سال 2019، 32.1 درصد خانه ها با 5 درصد تخفیف یا بیشتر به فروش خواهند رسید، حال آنکه این میزان در سه ماهه سوم 26.3 درصد بوده است.

تصویر زیر 10 بازار مسکن در ایالات متحده آمریکا را نشان می دهد که شرکت ناک پیش بینی می کند تا پایان سال 2019 کاهش قابل توجهی در قیمت خانه داشته باشند.

برای دریافت گزارش هفتگی نرخ سود وام مسکن آمریکا و همچنین مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک، تلگرام، و یا اینستگرام “مسکن آمریکا” بپیوندید.

(Image courtesy of Knock)

میزان آهسته تر تغییر در معاملات سه ماهه به بازار مسکن متعادل تر اشاره می کند، که 63.6٪ از خانه ها در سه ماهه سوم سال 2019 در زیر قیمت اصلی لیست فروخته می شوند. این درصد نسبت به 5.2 درصد سه ماهه سوم 2018، 1.9 درصد افزایش داشته است.

طبق نظر جیمی گلن (Jamie Glenn)، بنیانگذار و COO در Knock، با توجه به فصلی که رو به تعطیلات می رود، می توان انتظار داشت که شاهد کاهش قیمت در بازار مسکن باشیم. پیش بینی ناک در سه ماهه ی چهارم، یک روند سال به سال آهسته تر کردن میزان قیمت بازار مسکن است، که موجب توان بیشتر برای خریدارانی که به دنبال استفاده از نرخ وام فعلی و کاهش رقابت در این زمان از سال هستند، می شود.

بالاترین نرخ معاملات در سه ماهه چهارم سال 2019، را می توانیم در بازارهای جنوب شرقی و جنوب غربی، یعنی شماره 1 میامی، شماره 4 نیواورلان و شماره 10 لاس وگاس مشاهده کنیم. میامی از نظر معاملات مجددا در جایگاه اول قرار می گیرد و پیش بینی می شود 84.2٪ از خانه ها در معادلات سه ماهه چهارم سال 2019 به فروش برسند در حالی که این درصد در سه ماهه سوم 85.3 درصد می باشد.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا | منبع: housingwire.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.