نرخ سود وام مسکن در آمریکا اندکی افزایش یافت

نرخ سود وام مسکن 3.68 درصد است (تاریخ November 27, 2019)

برطبق گزارش این هفته شرکت فردی مک (November 27, 2019)، به دنبال کاهش نرخ سود وام مسکن در 9 ماهه اول سال 2019 ، این نرخ در دو ماه گذشته، به دلیل بهبود چشم انداز اقتصادی، با شیب ملایمی رو به افزایش بوده است.
در حالی که در پاسخ بازار مسکن به نرخ های پایین سود وام مسکن تأخیر وجود داشته است، حجم معاملات املاک و مستغلات به وضوح بیشتر شده است.
علاوه بر این ، پیشرفت اخیر در بخش های چرخه ای اقتصاد و آرامش و سهولت شرایط مالی، موجبات بازگشت آرام و تدریجی بازار املاک و مستغلات به حالت اولیه را طی چند ماه آینده فراهم خواهد کرد.

همانطور که در گراف بالا مشاهده می کنید، نرخ سود وام 30 ساله مسکن در این هفته 3.68 درصد است.

برای دریافت گزارش هفتگی نرخ سود وام مسکن آمریکا و همچنین مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک، تلگرام، و یا اینستگرام مسکن آمریکا” بپیوندید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

منبع: freddiemac.com

.

 

ثبت رایگان آگهی (همخانه و اجاره)   فیسبوک ما  به تلگرام ما بپیوندید
مطالب ارائه شده در این سایت توصیه ای جهت خرید، فروش و یا سرمایه گذاری نمی باشد. اطلاعات همانگونه که هستند و با ذکر منبع منتشر می شوند. بهتراست با وکیل و یا مشاور خبره مشورت کنید. مسولیت لینکها و محتوای سایتهای معرفی شده بر عهده "مسکن آمریکا" نمی باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن