MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

برای هزینه های پنهان خرید خانه در آمریکا برنامه ریزی نمایید

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

هر خریدار خانه، لازم است که پیش از خرید نسبت به هزینه های اضافی و اغلب غیرمنتظره خانه مورد نظر خود آگاهی کسب نماید تا غافلگیر نشده و برای مواجهه با این هزینه های پنهان آمادگی کافی داشته باشد.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت zillow، در مورد این هزینه های اضافی و پنهان نکاتی را بازگو می کند.

 

1- منتظر بروز موارد غیر منتظره باشید

علاوه بر هزینه های مرتبط با خرید منزل مانند مبلغ پیش پرداخت برای خرید خانه، بیمه مربوط به صاحبان خانه، هزینه های انعقاد قرارداد خرید منزل شامل هزینه ارزیابی و هزینه های مربوط به وام دهنده که هزینه های معمول در فرآیند خرید خانه هستند، هزینه های پنهان دیگری نیز در این رابطه وجود دارند که فراتر و متفاوت از این موارد می باشند.

چنانچه صاحب قبلی خانه شما هنگام نقل مکان از منزل یک یا چند مورد از تجهیزات خانه، مثلاً یخچال را با خود ببرد، شما مجبور خواهید بود برای جایگزینی آن هزینه ای را متحمل شوید. اگرچه ممکن است خرید این تجهیزات در مقایسه با خرید خانه، یک خرید کوچک به نظر برسند، اما افزایش خرید این تجهیزات موجب افزایش هزینه خرید آنها برای شما خواهد بود.

همچنین، شما برای انجام تعمیرات ضروری و اصلاحات مورد نیاز منزل نیز بخش دیگری از این هزینه ها می باشند. بنابراین بهتر است قبل از خرید خانه در مورد این هزینه ها که کمترین هزینه های مخفی می باشند با صاحب خانه مذاکره نموده و به توافق برسید.

یکی دیگر از هزینه های مخفی که باید متحمل آن شوید، استخدام یک بازرس به منظور بررسی خانه و  اطمینان از صحت و سلامت خانه است. بهتر است هنگام خرید خانه، از عدم وجود مشکلات پنهان از قبیل فونداسیون های ضعیف، پوسیدگی چوب، سیم کشی بد ساختمان، و مواردی از این دست اطمینان حاصل نمایید تا متحمل هزینه های سنگین احتمالی در آینده نشوید.

بسیاری از این مشکلات تحت پوشش بیمه خانه قرار نمی گیرند. با استخدام یک بازرس خانه و پرداخت هزینه آن، در صورت کشف هرگونه مشکل جدی درخانه توسط بازرس، می توانید با آگاهی و به راحتی در مورد خرید یا عدم خرید خانه مورد نظر تصمیم گیری نمائید.

2-رفاه افراد خانواده خود را در نظر بگیرید

بهتر است قبل از ورود به منزل جدید، بازرسی های لازم مانند بررسی کابل های برق توسط یک تکنسین، زیرا این کار پس از نقل مکان شما به خانه جدید بسیار مشکل تر است و موجب سلب آسایش ساکنین خانه می شود.

چنانچه از وضعیت اجاره نشینی در حال انتقال به وضعیت مالکیت خانه هستید، احتمالاً با قبض های خدمات بسیار بالاتری روبرو خواهید شد. علاوه بر این، شما باید هزینه خدمات شهری، مانند جمع آوری فاضلاب و زباله  كه تحت پوشش صاحبخانه قراردارد را بپردازید.

گروه تگرام “رازهای کردیتی با صدف امیدی”

3- برنامه ریزی های لازم را از قبل انجام دهید

با انجام تحقیق و بررسی های لازم، اطلاعات کافی در مورد بیمه خانه و قیمت املاک در مناطقی که در نظر دارید در آن مناطق منزل بخرید را کسب نمایید. با تنظیم بودجه قبل و در طول جستجو برای پیدا کردن منزل جدید به منظور خرید، خود را برای مواجهه با هزینه های پنهان و غیر منتظره آن آماده نمائید.

بهتر است به دنبال خانه هایی در حد بودجه خود باشید و هزینه اصلاحات و تعمیرات و خریداری وسایل خانگی و تجهیزات مورد نیاز آن را برآورد کنید. همچنین توجه داشته باشید، که برای بیمه یک خانه با عمر بیشتر و قیمت پایین تر نسبت به لیست قیمت منازل، باید مبلغ بیشتری پرداخت کنید. بنابراین خرید چنین خانه ای لزوماً به معنای صرفه جویی شما در قیمت منزل نیست، و در دراز مدت برای شما گران تر تمام خواهد شد.

در مورد برآورد بسیاری از هزینه های ذکر شده تا حد ممکن دقت نموده و تحقیق کنید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا | منبع: zillow.com

2 نظرات
 1. سامان جهان بخش می گوید

  سلام
  من می خواستم یک کاندو بصورت cash در laguna woods کالیفرنیا بخرم چون من الان ایران هستم و کار اونجا ندارم
  می خواستم ببینم اول چطوری می توان candi را از coop تشخیص داد؟
  بازرس خانه از کجا پیدا کنم کجا باید زنگ بزنم ؟
  ۱۰۰۰۰ معافیت مالیاتی که در مورد خثخریدن cash می گن صحت داره
  و اينكه كاندو رو مي گن مثل سر قفلي مي مونه راسته يا مالك بخشي از زمين هم هستيم يعني قدرالسهم داريم يا همون مثلا ١٢٠٠ sqr
  ممنون

  1. admin می گوید

   سلام بر شما،
   لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره ۲۰۲۶۳۰۴۸۰۳ تماس بگیرید.
   موفق باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.