6 خیمه کروی شکل که مسافرت های بعدی شما را رؤیایی می کنند

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

خانه های خیمه ای دایره ای شکل در همه جا (از شهر لس آنجلس تا پارک ملی زیون (Zion))، به عنوان مقاصدی برای مناطق خارج شهر، یا حتی مکانی برای گذراندن تعطیلات آخر هفته در نظر گرفته می شوند.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت zillow، در مورد بعضی از خانه های دایره ای شکل مطالبی را عنوان می کند.

1- مارفا، تگزاس (Marfa, Texas)

عکس گرفته شده توسط نیک سیمونیت (Nick Simonite).

این خیمه کروی در منطقه مارفا، ایالت تگزاس به فاصله حدود سه ساعت در جنوب شرقی ال پاسو (El Paso)، و در یک زمین به مساحت 21 هکتار درون یک باغچه با بیشه های زیبا قرار دارد. این مکان دارای دوچرخه های اجاره ای، و وان های آب داغ آماده شده بوسیله آتش چوب بوده، و در کنار چادرهای مسافرتی و تریلرهای بسیار زیبا قرار گرفته، و به عنوان یک خانه با اجاره کوتاه مدت در دسترس می باشد.

2- اوردرویل (Orderville)، یوتا

عکس تهیه شده توسط رابرت رانی (Robert Ranney)

این خانه کروی شکل دقیقاً در پشت پارک ملی زیون (Zion) در ایالت یوتا (Utah) واقع شده است. این خانه مکانی مناسب برای لذت بردن از یک محیط روستایی ست. یک گودال آتش در فضای باز به عنوان محلی برای گرم شدن در زیر آسمان شب مورد استفاده قرار می گیرد. ظرفیت فضای داخلی این کلبه 11 نفر بوده و برای اقامت کوتاه مدت در دسترس می باشد.

3- الژین، تگزاس (Elgin, Texas)

عکس تهیه شده توسط شان ماتیس (Sean Mathis).

حدود 30 دقیقه خارج از منطقه آرتسی آستین، تگزاس (Artsy Austin، Texas)، در یک محیط روستایی، پنج خانه کروی با تزئین داخلی هنرمندانه شامل دکوراسیون جنوب غربی و مبلمان بسیار شیک و سبک و یک میز تحریر کلاسیک در داخل هر کلبه، احداث شده است. محیط روستایی اطراف این خانه های کروی شکل، زمینه را برای فرار از حباب یک زندگی شهری بزرگ فراهم نموده است. این خانه ها برای اجاره کوتاه مدت در دسترس هستند.

4- فیر پلی، کلرادو (Fairplay، Colorado)

عکس تهیه شده توسط جو هولمز (Joe Holmes).

این کلبه کروی شکل در حدود 30 دقیقه از شهر دنور (Denver) واقع در بیابان قرار دارد. این خانه در طول سال ها به عنوان یک عقب نشینی از رشته ​​کوه راکی (Rocky) مورد توجه محققان قرار گرفته است. می توانید از محیط خیره کننده و منظره زیبای زمستانی این منطقه با مشاهده برف های زیبا بر روی کوه ها لذت ببرید. می توانید این خانه را بصورت کوتاه مدت  اجاره نمائید.

     5- لس آنجلس، کالیفرنیا (Los Angeles، California)

    عکس تهیه شده توسط رایان شود (Ryan Schude)

این خانه کروی شکل در شهر لس آنجلس، در زیر سایبانی از درختان پرتقال، لیمو و آووکادو، و تنها چند مایل از منطقه معروف هالیوود واقع شده است. این کلبه دایره ای شکل، دارای طبقات چوبی، امکانات مدرن و یک گودال برای درست کردن آتش (برای چند هفته در سال که هوای شهر لس آنجلس سردتر است) می باشد، و به صورت اجاره کوتاه مدت در دسترس است.

6- ساراتوگا ، وایومینگ (Saratoga، Wyoming)

استفاده از عکس با کسب اجازه از لژ و اسپا (Lodge و Spa) در منطقه براش کریک رانچ (Brush Creek Ranch).

این خانه کروی شکل، حدود دو ساعت در خارج از منطقه شین (Cheyenne)، ایالت وایومینگ در دامنه کوه قراردارد. مساحت فضای داخلی این کلبه 700 فوت مربع است. این کلبه دارای فضایی لوکس با امکانات رفاهی مجلل و با شکوه (شامل نیمکت های چرمی و تخت بسیار بزرگ) همراه با وعده های غذایی لذیذ و یک راهنمای متخصص برای هدایت شما برای اسب سواری می باشد. در این منطقه زیبای خارج از شهر، امکان ماهیگیری، شامل ماهی های قزل آلا، مشاهده حیوانات وحشی و حتی ورزش یوگا وجود دارد.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا | منبع: zillow.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا