MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

3 اشتباه که هنگام فروش یک خانه در سال 2020، باید از انجام آنها خودداری نمایید

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، سه مورد از اشتباهاتی که در هنگام فروش خانه باید از انجام آنها اجتناب نمایید، تا فرآیند فروش خانه دچار مشکل نشود را بیان می کند.

1- اعلام قیمت فروش خانه خود بیش از حد ارزش واقعی آن

کمبود تعداد خانه برای فروش در بازار مسکن، مانند شرایط فعلی حاکم بر بازار مسکن آمریکا، ممکن است موجب شود که هنگام تعیین قیمت برای خانه خود به منظور فروش آن، تصور کنید که خریداران هر مبلغی را که از آنها درخواست نمایید، پرداخت خواهند کرد. این دور از حقیقت است. توجه داشته باشید که بانک وام دهنده به خریدار خانه شما، یک متخصص ارزشیابی را جهت تعیین ارزش منصفانه برای خانه شما اعزام خواهد کرد. مبلغ وامی که این بانک برای خرید خانه پرداخت می کند، بیشتر از ارزش خانه شما نخواهد بود. لذا ممکن است پس از انجام این ارزیابی، نیاز به تجدید نظر در قیمت خانه خود داشته باشید. یک متخصص املاک و مستغلات می تواند جهت تعیین ارزش واقعی خانه، به شما کمک نماید.

2- دخالت دادن احساسات خود در فرآیند فروش خانه

هنگامی که یک مدت زمان طولانی در یک مکان زندگی می کنید، ممکن است از نظر احساسی به فضای محل زندگی خود وابسته شوید. بخصوص اگر این اولین خانه ای است که پس از ازدواج خریداری کرده اید و یا خانه ای است که فرزندانتان در آن بزرگ شده اند، احتمالاً احساس خاصی نسبت به آن دارید، و جدا شدن از ارزش های مرتبط با احساسات نیز کار بسیار سختی است.

برای برخی از مالکان خانه، این امر حتی مذاکره برای فروش خانه را سخت تر می کند و دخالت ارزش احساسی، باعث می شود که قیمت تعیین شده برای فروش خانه از قیمت عادلانه بازار فاصله بگیرد. لذا، بهتر است در هنگام فروش خانه خود، برای فرآیند مذاکرات مربوط به فروش خانه از یک متخصص املاک و مستغلات کمک بگیرید.

3- صحنه آرایی و مرتب کردن خانه تنها بر اساس سلیقه خودتان

باید در نظر داشته باشید که ممکن است سلیقه شما برای دکوراسیون خانه با سلیقه بسیاری از خریداران خانه متفاوت باشد. به همین دلیل، از آنجا که خریداران می خواهند خود را در فضای خانه مورد علاقه خود تصور کنند، بسیار مهم است که این اطمینان را حاصل کنید که فضای خانه خود را با توجه به نظر خریدار مرتب کرده اید. برای این منظور می توانید از یک متخصص حرفه ای در زمینه املاک و مستغلات کمک بگیرید، او می تواند با ارائه راهنمایی های لازم به شما کمک کند تا خانه خود را صحنه آرایی نموده و برای فروش آماده کنید.

4- نتیجه نهایی

ممکن است بازار مسکن فعلی بهترین فرصت برای فروش منزل شما باشد. بنابراین، اگر قصد فروش خانه خود را دارید، با یک متخصص حرفه ای محلی در زمینه املاک ملاقات کنید تا ضمن جلوگیری از بروز اشتباهاتی که به طور معمول توسط فروشنده خانه رخ می دهد، در انجام فرایند فروش خانه نیز به شما کمک کند.

 

ترجمه: مسکن آمریکا | منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.