بهترین زمان برای فروش خانه در آمریکا

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

در این مقاله، مسکن آمریکا در ارتباط با بهترین زمان برای فروش خانه در آمریکا نکاتی را به شما همراهان عزیز اراِیه می کند.

در بررسی جدیدی که توسط Qualtrics از فروشندگان خانه انجام شده است، 87 درصد از آنها پاسخ دادند که نگران آن هستند که خانه آنها به خاطر بیماری همه گیر و در نتیجه رکود اقتصادی ناشی از آن به فروش نرسد. این نگرانی با توجه به شرایط فعلی اقتصادی منطقی به نظر می رسد. با این حال داده ها نشان می دهد که خریداران خانه با وجود نوسانات اقتصادی ناشی از ویروس کرونا، هنوز هم بسیار فعال هستند.

جدیدترین گزارش انجمن ملی مشاورین املاک و مستغلات آمریکا National Association of Realtors (NAR) از خانه های به فروش نشان می دهد که 340,000 خانه تک خانواری یا Single Family در ماه گذشته در آمریکا فروخته شده است. آخرین گزارش NAR از خانه های در انتظار فروش (خانه های در حال عقد قرارداد) از تعداد آنها در ماه گذشته بیشتر از 44 درصد شده است، که بسیار بیشتر از پیش بینی های تحلیلگران یعنی 15 درصد بوده است. وبسایت Showing Time گزارش داد که قرار ملاقات ها برای دیدن خانه ها (اعم از مجازی و حضوری) در هر منطق از کشور افزایش یافته است و نسبت به زمان مشابه در سال گذشته 21.4 درصد در سطح کشور افزایش یافته است.

در حالی که فعالیت خریداران خانه در حال افزایش است، تعداد لیست های خانه های عرضه شده برای فروش به کمترین میزان رسید. وبسایت Zelman Associate در جدیدترین گزارش خود در مورد املاک و مستغلات مسکونی، بیان کرد که موجودی مسکن به عنوان درصدی از خانوارها به 1.2 درصد کاهش یافته است که این نیمی از میانگین بلند مدت و پایین تر از هر زمان دیگری در تاریخ ما است.

جنگ های مزایده ای دوباره در حال بالا گرفتن و داغ شدن هستند.

با افزایش تقاضای خریداران خانه و کاهش خانه های موجود، خریداران دوباره خود را نیازمند سبقت و پیشی گرفتن از خریداران دیگر می یابند. NAR اخیراً در یک پست وبلاگ خاطر نشان کرد که:

در ماه می به طور متوسط برای یک خانه سه پیشنهاد خرید، دو پیشنهاد خرید برای یک خانه در ماه آوریل 2020، و 2.3 پیشنهاد خرید برای یک خانه در ماه می سال 2019 وجود داشت.

جنگ های مزایده ای فروش سریع خانه ها را به قیمتی نزدیک یا حتی بیش از قیمت تعیین شده تضمین می کند.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن