طریقه تبدیل یک کمد دیواری به یک دفتر کار خانگی

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت vibrantlivingnewsletter، چگونگی تبدیل یک کمد دیواری به یک دفتر کار خانگی را شرح می دهد.

آنچه که لازم دارید

 • یک تخته چوبی به ضخامت ¾ اینچ برای ساخت میز تحریر
 • سبدهای قابل آویختن
 • کاغذ رنگی که پشت آن چسب داشته باشد یا پارچه رومیزی (انتخابی)
 • میله داخل کمد دیواری
 • تجهیزات ذخیره سازی (سبد، جعبه های در دار، سبدهای ذخیره سازی)

آنچه که باید انجام دهید

1- فضای مورد نظر خود را انتخاب کنید. یکی از کمدهای دیواری که اغلب از آن استفاده نمی کنید را انتخاب کنید، کمدی که برای نیاز شما به اندازه کافی بزرک و دارای عمق باشد. چاپگر، کابینت پرونده ها و سایر موارد را برای اطمینان از مناسب و اندازه بودن و جای گرفتن در کمد دیواری، اندازه گیری نمایید و توجه داشته باشید که قفسه های شما برای جا دادن آنها به چه عمق و ارتفاعی نیاز دارند.

2- برق مورد نیاز . به تجهیزاتی که باید به پریز برق متصل شوند توجه داشته باشید. اگر در حال حاضر پریز برق در آنجا ندارید، اطمینان حاصل کنید که با خیال راحت و با ایمنی یک سیم بلند را (بدون ایجاد خطر و مشکل) به داخل دفتر جدید خود بکشید. هنگامی که در حال انجام این کار هستید، به روشنایی مورد نیاز خود فکر کنید. طراحی کنید که از طریق لامپ های رومیزی یا لامپ های کف، روشنایی مورد نیاز دفتر خود را تأمین کنید.

3- دفتر کار خانگی شما دارای در باشد یا بدون در. بسته به اندازه، شکل و مکان دفتر کار خانگی جدید شما، ممکن است تصمیم بگیرید که کمد دیواری در داشته باشد یا برای داشتن قدری فضای بیشتر در را حذف کنید. در صورتی که کمد دیواری دارای در کشویی یا در لولایی معمولی است، می توانید در را از محل خود بردارید. اگر اتاقی برای نگهداری در دارید، مقداری تخته چوب پنبه را در طرف داخلی آن قرار دهید تا یادداشت ها و یادآوری های خود را بر روی آن قرار دهید. اگر در کمد دیواری را برداشته اید اما هنوز می خواهید که کمد دیواری قدری بسته و پوشیده باشد، آویختن پرده را امتحان کنید.

4- در مورد میز تحریر تصمیم گیری کنید. هنگامی که به دنبال یک میز تحریر اندازه و مناسب برای فضای خود هستید، اندازه گیری های خود را برای خرید تخته به مغازه چوب فروشی ببرید. شاید لازم باشد که به یک میز کنسولی فکر کنید، در این صورت به دنبال یک میز دارای کشو باشید.

 • از تخته هایی به ضخامت حداقل ¾ اینچ استفاده کنید.
 • قبل از نصب میز خود اطمینان حاصل کنید که ارتفاع آن برای شما مناسب باشد. (هنگامی که پشت میز تحریر نشسته اید و مشغول تایپ کردن هستید، آرنج های شما باید بین 90 الی 110 درجه خم شوند).
 • مطمئن شوید که پایه ها و دیوارکوب هایی را انتخاب کرده اید که می توانند وزن قابل توجهی را تحمل کنند.
 • اطمینان حاصل کنید که قفسه ها حداقل یک پا از هم فاصله دارند.

5- رنگی که شما را تحت تأثیر قرار دهد. برای داشتن احساسی روشن به فضای کاری خود، دیوار پشتی دفتر کار خود را به رنگی شاد و مفرّح رنگ کنید. این امر درصورتی که دفتر کار شما فاقد نور طبیعی است می تواند بسیار خوشایند باشد. برای پوشش میز تحریر و قفسه های خود می توانید از رنگ یا کاغذهای رنگی استفاده کنید.

6- و در نهایت.… با داشتن فضای محدود، به ناچار در اوج شلوغی و درهم و برهمی می مانید، بخصوص اگر هیچ کشویی برای جمع آوری وسایل نداشته باشید. در اینجا چند ایده ذخیره سازی و جمع آوری وسایل ذکر می شوند:

 • میله پرده اصلی را به عقب در عمق کمد در قسمت بالا نصب کرده و سبدهایی را از آن آویزان کنید تا وسایل میز تحریر را در درون آنها جای دهید، به این ترتیب آنها درست در مقابل شما قرار می گیرند.
 • برای نگهداری کاغذهای پرینتر و دفترچه های یادداشت از جعبه های برچسب دار استفاده کنید. برای نگهداری و جا دادن اشیاء و لوازم کوچک (نظیر گیره های کاغذ، خودکار، منگنه) از تقسیم کننده های کشو استفاده کنید.
 • سطل ها و سبدهای ذخیره. اگر فضای کافی و مناسب در اختیار نداشته باشید، می توانید از این سبدها به عنوان کابیت و قفسه پرونده ها استفاده کنید، این کار فضای شما را دو برابر می کند.
 • خلاق باشید! فضایی را پیدا کنید که به شما کمک کند تا منظم بمانید و دفتر کار خانگی جدید خود را به مکانی لذت بخش تبدیل کنید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: v،ibrantlivingnewsletter.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.