نحوه ساخت پلاک منزل همراه با باکس گل و گیاه برای ایوان جلوی خانه

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت vibrantlivingnewsletter، نحوه ساخت جعبه گل و گیاه در کنار پلاک منزل را توضیح می دهد.

وسایل مورد نیاز

شماره های مخصوص برای پلاک خانه

قطعات چوب:

یک تکه تخته بزرگ، به ابعاد حدود 24×12 اینچ

½ اینچ ×3 اینچ×5 فوت

دستگاه دریل

چکش

میخ کوچک

چسب چوب

بست

رنگ مخصوص فضای باز

 

آنچه که باید انجام دهید

1- اندازه گیری. اندازه شماره های پلاک منزل را تعیین کنید. در نظر بگیرید که شماره های پلاک تا چه اندازه باید بزرگ باشند تا از داخل خیابان قابل مشاهده باشند و این که در جعبه کنار شماره پلاک می خواهید چه گیاهی را بکارید. دو بار اندازه گیری کنید و برای تهیه آن به فروشگاه بروید.

تخته 3 اینچ در 5 فوت را به 4 قطعه به ابعاد زیر برش دهید.

یک قطعه 14 اینچی برای تخته کف جعبه

دو قطعه 3.5 اینچی برای دو انتهای جعبه

یک قطعه 15.5 اینچی برای جلوی جعبه

2- قطعات را به یکدیگر متصل کنید. تصمیم بگیرید که آیا می خواهید سوراخهای زهکشی و خروج آب برای جعبه گل و گیاه خود داشته باشید؟ ابتدا سوراخهای کف جعبه را ایجاد کنید. سپس از دو پیچ مخصوص چوب در بیرون هر طرف استفاده کنید تا دو قطعه انتهایی را به تخته کف جعبه متصل کنید. سپس سازه ای شبیه به شکل یک U بسیار طویل خواهید داشت. تخته جلویی جعبه گل خود را با چسب چوب به سازه U شکل که به هم پیچ شده است متصل کنید و آن را در گیره قرار دهید تا خشک شود. در مرحله بعد از چسب چوب برای متصل کردن جعبه گل و گیاه به تخته اصلی استفاده کنید و سپس با استفاده از گیره آنها را به صورت فشرده نگهداشته و بگذارید تا چسب خشک شود. پس از خشک شدن چسب، قطعات حسبانده شده را با استفاده از پیچ چوب به یکدیگر پیچ کنید تا مطمئن شوید که همه چیز بصورت محکم به یکدیگر متصل می ماند.

3- سلیقه به خرج دهید. جعبه گل و گیاه را رنگ کنید، بر روی آن کاغذهای رنگی و طرح دار بچسبانید، از انتخاب رنگ هایی که نمای خانه شما را تکمیل می کنند لذت ببرید (این امر باعث نمی شود که شماره ها دیده نشوند). سپس شماره ها را بر روی آن نصب کنید، می توانید از شماره های برچسب برای این کار استفاده کنید، یا شماره های فانتزی که برای نصب نیاز به پیچ یا بست دارند.

4- جعبه را پر کنید. این به عهده شما است که تصمیم بگیرید برای پر کردن جعبه از گل های طبیعی و زنده استفاده کنید یا گیاهان مصنوعی. بسته به شرایط آب و هوا و روحیه خود همواره می توانید بعداً آنها را تعویض کنید. و به خاطر داشته باشید که برای داشتن یک گیاه زنده در جعبه، لازم نیست که حتماً جعبه را با خاک پر کنید، با قراردادن چند گلدان کوچک در جعبه هم می توانید این گیاهان را به همان زیبایی داشته باشید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: vibrantlivingnewsletter.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.