املاک و مستغلات در آمریکا همچنان قدرت بی سابقه خود را نشان می دهد

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

بازار مسکن در سال 2020 از همه انتظارات فراتر رفته و بهبود اقتصادی کشور را به جلو می راند. سؤال این است که آیا این روند مثبت به خصوص با توجه به عدم اطمینان در مورد بحران فعلی بهداشت، و موارد دیگر، در مدت زمان باقیمانده سال ادامه خواهد داشت؟

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد نقش قدرت بازار مسکن در تقویت و بهبود اقتصاد به نکاتی اشاره می کند.

در اینجا نگاهی می اندازیم به سخنان چندین متخصص برجسته صنعت.

لارنس یون (Lawrence Yun)، اقتصاددان ارشد انجمن ملی مشاورین املاک اظهار می دارد:

“فروش مسکن همچنان مردم را شگفت زده می کند و خریداران زیادی در حال آماده شدن برای ورود به بازار هستند. سودهای بیشتری در فروش با توجه به نرخ سود وام مسکن در حدود 3 درصد و ادامه بهبود وضعیت کار احتمالاً برای مدت زمان باقی مانده سال وجود دارد.”

فرانک مارتل (Frank Martell)، رئیس و مدیرعامل شرکت CoreLogic اظهار می دارد که:

تراز باقیمانده وام مسکن صاحبان خانه با افزایش قیمت مسکن همچنان تقویت می شود که به نوبه خود فشارهای مربوط به بازستانی ملک را کاهش می دهد. اگرچه خطوط دقیق بهبود اقتصادی هنوز نامشخص است، اما ما انتظار داریم سهمی که مالک خانه از ملک خود بدست می آورد که به دلیل تقاضای زیاد برای خانه های موجود تقویت می شود، صاحبان خانه را همچنان در کوتاه مدت پشتیبانی کند.

وبسایت زیلو (Zillow)

پیش بینی های وبسایت زیلو در مورد قیمت های تنظیم شده فصلی خانه و خانه های در انتظار فروش نسبت به پیش بینی های قبلی خوشبینانه تر است. زیرا در طی ماه های تابستان و در میان موجودی کم خانه و تقاضای زیاد برای خرید خانه، فروش و قیمت ها ثابت و قدرتمند باقی مانده اند.

سخن آخر

بسیاری از اقتصاددانان با هم اتفاق نظر دارند و این نشان می دهد که بازار مسکن تا پایان سال با حفظ این قدرت بی سابقه به تقویت و بهبود اقتصاد ادامه خواهد داد.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.