MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

آیا باید زودتر از موعد خانه ای برای دوران بازنشستگی خود در آمریکا خریداری کنید؟

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

هر روز در ایالات متحده تقریباً 10,000 نفر به سن 65 سالگی می رسند. قبل از بحران سلامتی که در سال 2020 کشور را فرا گرفت، اکثر مردم می بایست صبر می کردند تا بازنشسته شده و بتوانند سال های باقیمانده زندگی خود را در سواحل، نزدیکی زمین های گلف، یا در مجموعه های ویژه بازنشستگان سپری نمایند. اما امسال این روند تغییر کرده است.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد خرید خانه برای دوران بازنشستگی توضیحاتی را ارائه می دهد.

بسیاری از کارگران امروزی که در آستانه پایان کار حرفه ای خود هستند، ممکن است کاملاً آماده بازنشستگی نباشند و گزینه جدیدی را برای انتخاب داشته باشند: آیا قبل از بازنشستگی باید حرکتی را انجام دهم؟ اگر می توانید برای آینده ای قابل پیش بینی از راه دور کار کنید، اکنون زمان مناسبی برای خرید آن خانه ییلاقی ساحلی است که همیشه آرزوی آن را داشتید یا یک خانه یک طبقه در حومه وسیع آن که ممکن است کمی دورتر از شهر باشد. خواه خانه دوم شما باشد یا خانه بازنشستگی شما در آینده، گذراندن چند سال آینده در مکانی که واقعاً هر روز لبخند به لب شما می آورد، ممکن است بهترین راه برای داشتن یک دوره زندگی پرمعنی برای شما باشد.

لارنس یون (Lawrence Yun)، اقتصاددان ارشد در انجمن ملی مشاورین املاک National Association of Realtors (NAR) توضیح می دهد که:

بیماری همه گیر غیرمنتظره بود، کار کردن از راه دور در خانه غیرمنتظره بود، اما با این وجود بسیاری از شرکت ها دریافتند که کارکنان می توانند به همان اندازه که در شرکت کار می کنند از طریق کار در خانه از راه دور نیز می توانند پُرکار و سودمند باشند. ممکن است شاهد افزایش افرادی باشیم که قبل از بازنشستگی خانه های دوران بازنشستگی خود را خریداری می کنند.

مطابق با بیستمین تحقیق سالانه Transamerica Retirement، سه نفر از هر چهار فرد بازنشسته یعنی 75 درصد از بازنشستگان در آمریکا خانه خود را دارند و تنها 23 درصد از بازنشستگان بدهی وام مسکن (همچنین وام بر اساس سهم مالک خانه از ملک خود (Home Equity) یا وام خط کردیتی بر اساس سهم مالک خانه از ملک خود (Home Equity Lines Of Credit) دارند. تقریباً از هر 10 بازنشسته 4 نفر یعنی 38 درصد از بازنشستگان از زمان بازنشستگی به خانه جدیدی نقل مکان کرده اند. آنها با فروش خانه های فعلی خود در بازاری که موجودی خانه های فروشی در آن کم است و استفاده از سهمی که از ملک خود دارند، برای خرید خانه های بازنشستگی آینده خود کسب سود می کنند.

چرا این صاحبان خانه اکنون اقدام به جابجایی می کنند

امسال بحران سلامت همه ما را از اهمیت خانواده و دوستانمان آگاه کرد و بسیاری از ما از زمان آغاز همه گیری خانواده های بزرگ خود را ندیده ایم. بنابر این جای تعجب نیست که در همان گزارش مشاهده شود که 32 درصد از افراد مورد نظرسنجی دلیل اصلی اقدام خود را نزدیکتر شدن به خانواده و دوستانشان عنوان کرده اند. (نمودار زیر را مشاهده نمایید):

این بررسی همچنین نشان داد که 73 درصد از بازنشستگان در حال حاضر در خانه های تک خانوار زندگی می کنند. با توجه به این که تعداد کل خانه های فروشی موجود امروز به پایین ترین سطح تاریخی خود رسیده است و تقاضای خریداران برای خانه های تک خانوار به شدت افزایش یافته است، هرگز زمان ایده آل تری برای فروش یک خانه تک خانوار و حرکت به سمت مکانی برای دوران بازنشستگی وجود ندارد. بازار امروز ترکیب کاملی از نیروهای محرکه را برای بهینه سازی فروش به ویژه در حالی که خریداران به دنبال استفاده از نرخ پایین بهره وام مسکن هستند، در اختیار دارد.

اگر شما یکی از 73 درصد بازنشستگان دارای خانه تک خانوار هستید و می خواهید به خانواده خود نزدیکتر شوید، اکنون زمان آن است که خانه خود را به بازار عرضه کنید.

سخن آخر

خواه اکنون بازنشسته هستید و یا قصد خرید خانه دوم به منظور استفاده از آن به عنوان خانه دوران بازنشستگی خود در آینده را دارید، بازار امروز مسکن ممکن است به نفع شما باشد.با یک متخصص محلی در زمینه املاک و مستغلات تماس بگیرید تا در مورد گزینه های موجود در بازار محلی خود بیشتر بدانید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.