ارزیابان مسکن در آمریکا برای مبارزه با جهت گیری های ناخودآگاه در ارزیابی ها به صورت گروهی کار خواهند کرد

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

چندین سازمان ارزیابی شامل انستیتو ارزیابی، انجمن ارزیابان آمریکا، جامعه مدیران و ارزیابان روستایی، و هیئت ارزیابان املاک و مستغلات ماساچوست اعلام کرده اند که برای رفع جهت گیری ها و طرفداری های ناخودآگاه در ارزیابی های مسکن، با یکدیگر متحد شده اند.

مسکن آمریکا مقاله منتشر شد در وبسایت magazine.realtor، درباره اتحاد و همکاری سازمانهای مرتبط با ارزیابی مسکن در آمریکا را جهت جلوگیری از بروز جهت گیری ناخودآگاه ارزیابان مسکن به شما همراهان گرامی ارائه می دهد.

لوری بومونت (Lorrie Beaumont)، رئیس انجمن ارزیابان آمریکا می گوید: “شناسایی و تأیید وجود جهت گیری تنها یک قدم کوچک است. ما همراه با شرکای خود متعهد می شویم که کار سخت آموزش اعضای خود در مورد انواع مختلف جهت گیری هایی که بر کار آنها تأثیر می گذارد را انجام دهیم و ابزارهای لازم برای غلبه بر تعصب و جهت گیری در زمینه ارزیابی را در اختیار آنان قرار دهیم.” با انجام این کار به عنوان یک تعهد و نه فقط به عنوان یک سازمان منفرد، امیدواریم که بر اعضای خود و عموم مردم تأکید کنیم که این مسئله تا چه اندازه برای همه ما مهم است.”

هر چهار سازمان همچنین متعهد می شوند که قوانین اخلاقی و اسناد حاکم خود را بررسی کنند تا اطمینان حاصل نمایند که همه آنها قاطعانه به موضوعات جهت گیری و تبعیض در کلاس های خود پرداخته اند.

جفرسون شرمن (Jefferson Sherman)، “رئیس انستیتو ارزیابی می گوید: در طول این دوره مهم در تاریخ ملت ما، سازمان های ما در کنار هم قرار دارند تا ابتکارات آموزسی و اخلاقی موجود را تقویت کنند و حتی بیشتر تلاش می کنند تا اطمینان حاصل کنند که روند ارزیابی از هر نوع تعصب یا تبعیض آزاد است.”

در ماه ژوئن، انجمن ملی مشاورین املاک و مستغلات فیلم آموزشی جدیدی را با عنوان “Bias Override: Overcoming Barriers to Fair Housing” برای اعضاء معرفی کرد که با مشارکت Perception Institute ساخته شده است. این ویدیوی 50 دقیقه ای راهکارهایی را برای بررسی جهت گیری شما ارائه می دهد و نحوه رعایت احترام، اطمینان از انصاف و بهبود روابط تجاری را نشان می دهد.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.