سه مرحله برای یک شروع قدرتمند در سال 2021

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

اکنون که فصل تعطیلات به پایان رسیده است و سال جدید آغاز شده است، برای استفاده از فرصت های خود در سال 2021 موارد زیر را به کار ببندید.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت forbes، سه مرحله برای شروع سال 2021 به طور قدرتمند را برای شما همراهان گرامی توضیح می دهد.

طرح و برنامه جدیدی را ایجاد نمایید

نوشتن برنامه کسب و کار شخصی خود برای هر سال جدید راهی خارق العاده برای تمرکز بر اهداف خود است. ایده خوبی است که نه تنها اهداف کاری خود بلکه تعادل را برای کل زندگی تعیین کنید. برای هر مقوله کمتر از سه هدف و بیشتر از شش هدف نداشته باشید. اطمینان حاصل کنید که نیمی از آنها همان اهداف بزرگ یا تجربیاتی است که می خواستید به سرانجام برسانید اما بیشتر از آنچه باید به تعویق انداختید. پیشنهاد می شود که اهداف را در مقوله های زیر تعیین کنید:

  • مالی
  • سلامت
  • خانواده
  • کسب و کار
  • معنوی
  • پیشرفت شخصی

این فرآیند باید زمانی انجام شود که وقت کافی داشته باشید و عجله نکنید. اهداف شما ممکن است شامل به دست آوردن مبلغ مشخصی پول، پرداخت یک وام خاص، رسیدن به یک وزن مشخص، بیرون بردن یک فرد برای صرف غذا یک بار در هفته، اختصاص وقت بیشتر به یکی از اعضای خانواده، کسب یک سری از تجربیات و دستاوردها یا یک خلوت گزینی معنوی باشد.

پس از تعیین اهداف آنها را نوشته و در جایی قرار دهید که هر روز بتوانید آنها را ببینید، مثل میز آشپزخانه، آئینه سرویس بهداشتی یا میز کارتان. ایده این است که اگر اهداف شما در ذهنتان باشد، برای آنجام آنها هم به طور آگاهانه و هم به طور ناخودآگاه مشروط می شوید. در پایان سال، یک هدف خوب آن است که حداقل 80 درصد این لیست کامل و به نتیجه رسیده باشد. این یک تمرین عالی می باشد و شما را به این فکر فرو می برد که به دنبال چه چیزی هستید.

تلاش های شبکه ای و بازاریابی خود را تعدیل و تنظیم کنید

بعد از فصل تعطیلات، برقراری ارتباط شبکه و تجارت معمولاً کندتر است. ضروری است که همه ما خلاق تر و جدی تر باشیم. با اعمال محدودیت ها به دلیل ویروس COVID-19، فرصت های بیشتری برای نوآوری و آزمایش استراتژی های جدید بازاریابی و شبکه ای وجود خواهد داشت. از این فرصت ها برای برجسته و مشخص بودن در جمع و ایجاد تأثیر ماندگار استفاده کنید.

سرعت خود را کم نکنید، ثابت قدم بمانید و تلاش خود را بیشتر کنید

سه ماهه اول معمولاً یکی از بهترین بهانه ها برای کندتر کردن روند کار و به تعویق انداختن اهداف است. چالش واقعیت این نیست که آیا باید کسب و کاری انجام شود، بلکه این است که برای ادامه مسیر تلاش مضاعف کنیم. حتی بهتر این است که اگر توانایی لازم را دارید، همه کارها را به اتمام برسانید. کمی زودتر از خواب بیدار شوید و اگر می توانید کمی دیرتر دست از کار بکشید. در پایان تفاوت نحوه کار و تلاش شما روشن خواهد شد و شما در راه دستیابی به اهداف خود در سال 2021 خواهید بود.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: forbes.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا