چرا مالکیت یک خانه در آمریکا یک تصمیم مالی قدرتمند است

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

افزایش سهم مالک خانه از ملک خود (Home Equity)، شانس ایجاد ثروت و دارایی و ارزش افزوده خانه فقط چند مورد از فواید مالی مالکیت یک خانه در بازار مسکن امروز است. اگر مستأجر هستید، به این فکر کنید که چگونه مالکیت خانه می تواند شما را به سمت آینده ای قوی تر سوق دهد.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، سه مزیت مالی مالکیت خانه را برای شما همراهان گرامی شرح می دهد.

سه مزیت مالی مالکیت خانه که می تواند شما را در جهت امنیت و پس انداز مالی بیشتر سوق دهد عبارتند از:

1- شما به طور همیشگی یک پرداخت ماهانه برای مسکن نخواهید داشت

مشاور مالی خصوصی دیو رمزی (Dave Ramsey) چنین توضیح می دهد:

“هر بازپرداخت قسط وام مسکن شما را به داشتن خانه نزدیکتر می کند. هنگامی که اجاره خانه خود را پرداخت می کنید، در واقع آن پول خرج شده و قابل بازگشت نخواهد بود. اما وقتی وام خود را بازپرداخت می کنید، در جهت مالکیت کامل خانه کار می کنید.”

به عنوان یک صاحب خانه، در نهایت می توانید پرداخت ماهانه ای را که برای خانه خود انجام می دهید خاتمه داده و حذف کنید. این یک برد بزرگ و یک عامل در این است که چگونه مالکیت خانه می تواند ثبات و پس انداز را در زندگی شما ایجاد کند. به محض این که خانه ای را خریداری می کنید، هزینه های ماهانه مسکن شما به عنوان پس انداز اجباری در قالب سهم مالک خانه از ملک خود برای شما بکار می افتد. هنگامی که برای خود Home Equity ایجاد می کنید، و ارزش خالص دارایی خود را رشد می دهید، می توانید به سرمایه گذاری مجدد این پس اندازها برای آینده خود ادامه دهید، حتی شاید با خرید خانه رویایی بعدی خود. احتمالات بی نهایت هستند.

2- مالکیت خانه یک تخفیف مالیاتی است

نکته ای که افرادی که هرگز صاحب خانه نبوده اند هرگز به آن فکر نمی کنند مزایای مالیاتی مالکیت خانه است. در همان مقاله آمده است:

“شما مزایای مالیاتی دارید. بسیاری از هزینه های داشتن خانه مانند مالیات بر املاک قابل کسر از مالیات هستند. و اگر در حال بازپرداخت وام خود هستید، در هنگام ارائه اظهارنامه مالیاتی، می توانید سود وام خود را به عنوان کسر از مالیات به حساب آورید.”

چه در اولین خانه خود زندگی کنید و چه در پنجمین خانه خود، داشتن برخی از تخفیف های مالیاتی به بهره ای که هر ساله پرداخت می کنید، یک مزیت بزرگ مالی است. این چیزی است که قطعاً هنگام اجاره یک خانه به دست نمی آورید. حتماً با یک متخصص امور مالیاتی مشورت کنید تا بهترین سود و منفعت ممکن را در بازده سالانه خود کسب کنید.

3- هزینه های ماهانه مسکن قابل پیش بینی هستند

سومین مزیت، این واقعیت است که هزینه های ماهانه مالکیت خانه قابل پیش بینی هستند، چیزی که در اجاره کردن خانه رخ نمی دهد. رمزی همچنین بیان می کند که:

“نرخ اجاره افزایش خواهد یافت، تورم، رقابت و افزایش ارزش املاک باعث می شود که اجاره پرداختی شما سال به سال افزایش یابد.”

با یک وام مسکن، می توانید هزینه های ماهانه مسکن خود را نسبتاً ثابت و قابل پیش بینی نگه دارید. هزینه های ماهانه شما به احتمال زیاد بر اساس وام با نرخ سود ثابت است که به شما امکان می دهد برای مدت زمان طولانی تری امور مالی خود را بودجه بندی نمایید. اجاره بها از سال 2012 به سرعت بالا رفته و زمان خوبی است که می توانید با خرید خانه از پولی که پرداخت می کنید عایدی و منفعت بیشتری کسب نمایید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.