وام های خرید خانه در آمریکا از نظر مبلغ به رکورد بالایی رسیدند

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

با افزایش قیمت مسکن، خریداران مسکن مجبورند پول بیشتری را وام بگیرند.

مسکن آمریکا با انتخاب مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، اخبار مربوط به رکورد مبلغ وام مسکن را به اطلاع شما همراهان گرامی می رساند.

انجمن بانکداران ارائه دهنده وام مسکن Mortgage Bankers Association (MBA) برای هفته منتهی به 22 ژانویه گزارش داد که متوسط مبلغ وام برای خرید مسکن اخیراً به بالاترین رقم 395,200 دلار رسیده است. جوئل کان (Joel Kan)،  به عنوان Associate Vice President در پیش بینی اقتصاد و صنعت MBA، در بیانیه ای در گزارش آخرین داده ها در مورد برنامه های وام برای هفته منتهی به 29 ژانویه اظهار داشت: میانگین وام خرید مسکن در اوایل سال 2021 در همه انواع وام ها افزایش می یابد، که ناشی از سرعت بالای فروش خانه، موجودی محدود مسکن برای فروش، و رشد بالای قیمت مسکن است.

نرخ پایین بهره وام مسکن می تواند خریداران بیشتری را به دریافت وام با مبالغ بیشتر ترغیب نماید. با این حال، کارشناسان مالی به خریداران خانه هشدار می دهند که مراقب گرفتن وام با مبلغ بیش از حد باشند و اطمینان حاصل کنند که پرداخت ماهانه خود را بیش از آنچه که از نظر مالی برایشان راحت است، افزایش ندهند. کارشناسان امور مالی اغلب اظهار می دارند: خانواده هایی که ماهانه بیش از 30 درصد از درآمد خود را برای مسکن پرداخت می کنند، در حال پرداخت هزینه سنگینی هستند که این امر می تواند آنها را در معرض خطر عدم توانایی پرداخت برای سایر ملزومات مانند غذا، حمل و نقل و مراقبت های پزشکی قرار دهد.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.