وام های کوتاه مدت در آمریکا می توانند در جنگ های مزایده ای شدید میان خریداران خانه، یاری دهنده باشند.

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

وام کوتاه مدت (Bridge Loan) می تواند به خریدار خانه کمک کند تا قبل از اتمام کار فروش خانه فعلی خود، هزینه خرید خانه بعدی خود را تأمین مالی نماید. اساساً، این راهی برای گرفتن وام در مقابل خانه فعلی او برای تأمین پیش پرداخت جهت خرید یک خانه جدید است.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، در مورد وام های کوتاه مدت به نکاتی اشاره می کند.

این وام موقت به برخی از خریداران کمک می کند تا بتوانند از شرط فروش خانه در جنگ مزایده جهت خرید یک خانه چشم پوشی کنند و پیشنهاد آنها را در نظر فروشنده بیشتر جلوه دهد.

وام های کوتاه مدت می توانند از نظر ساختاری در میان وام دهندگان مختلف متفاوت باشند. معمولاً صاحبخانه می تواند با استفاده از بخشی از وام کوتاه مدت خود، وام خانه فعلی خود را تسویه نموده و از بقیه وام کوتاه مدت خود به عنوان پیش پرداخت خانه جدید خود استفاده نماید. صاحبان خانه همچنین ممکن است قادر باشند از وام کوتاه مدت خود به عنوان وام ثانویه برای پیش پرداخت خانه جدید خود استفاده نمایند. کارشناسان مالی خاطرنشان می کنند که پذیره نویسی وام های کوتاه مدت سریعتر از وام های سنتی است.

در حالی که وام های کوتاه مدت این امکان را به خریداران می دهند که بدون فروش خانه فعلی خود، پیشنهادی بدون شرط را برای خرید یک خانه جدید ارائه دهند، اما نکات قابل توجهی باید در نظر گرفته شوند. وام های کوتاه مدت نرخ بهره بالاتری دارند (این نرخ ها طبق گزارش HousingWire بین 8.5 تا 10.5 درصد است) و طول دوره بازپرداخت آنها تنها بین شش ماه تا یک سال است. همچنین وام گیرنده مجبور به بازپرداخت آن است حتی اگر خانه فعلی او در این مدت به فروش نرسد.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.