زمان آن رسیده است که املاک مسکونی سلامت مشتری را با پروژه های خود مرتبط سازد

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

سلامتی و حس خوب، یک مفهوم یا روند جدیدی در املاک مسکونی نیست. در سال 2013، موسسه Urban Land، ابتکار عمل در مکان های سالم و سلامت ساختمانی را ایجاد کرد تا با استفاده از ابزارها و منابع، سلامت و عدالت اجتماعی را به جریان اصلی صنعت منتقل کند. رویکرد داشتن فضای باز، پارک ها، سالن های ورزشی و گزینه های انرژی پایدار مانند سولار به یک روش استاندارد برای ارتقا یک جامعه سالم و پایدار تبدیل شده است.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت forbes، در مورد ارتباط پروژه های املاک مسکونی با سلامت خریداران آن به نکاتی اشاره می کند.

با این حال، در مطالعه 2020 GlobalScan در 27 بازار، پاسخ اکثریت این بود که مردم در تلاشند سلامتی و تندرستی خود را بهبود بخشند اما نمی دانند از کجا آغاز کنند. اگر تمرکز بر سلامتی موضوع جدیدی نیست، پس چرا چنین عدم ارتباط بزرگی در مورد چگونگی بهبود سلامتی ما در جایی که زندگی می کنیم، وجود دارد؟

زمانی که صحبت از املاک مسکونی می شود، عدم ارتباط مشتری به دو چیز برمی گردد. اول، عدم آگاهی از چگونگی تأثیر محیط ساخته شده بر سلامتی و دوم، کمبود آموزش از جانب صنعت برای ارتقا آنچه که برای کمک به روش بازگو کردن این آگاهی انجام می دهند.

طی سال های گذشته، اهمیت کیفیت هوا و تأثیر آن بر سلامتی ما باعث تغییر آگاهی مشتری شده است. متأسفانه، ما نمی توانیم بازگو کنیم که آیا فضای داخلی از کیفیت هوای مطلوبی برخوردار است یا خیر، اما می توانیم در مورد بازرسی کد بهداشت یک رستوران بپرسیم. برای ساختمان ها گواهینامه ها و تأییدیه های مختلفی برای اشخاص ثالث وجود دارد که سلامتی و پایداری را تقویت می کند، اما تا زمانی که مشتری پلاک تأییدیه روی دیوار را نبیند و معنی آن را درک نکند، فرصت ربط دادن آن به سلامت و تأثیر بر زندگی را پیدا نمی کند.

این مسئله احتمالاً با برنامه هایی که هدف آنها ارتقا اعتماد کاربر در فضاهای عمومی است، مانند توسعه اخیر مؤسسه بین المللی ساختمان WELL، تغییر خواهد کرد. روش IWBI تأمین آرامش ذهنی عمومی در هنگام مراجعه به مکان های عمومی هنگام مشاهده مهر WELL می باشد.

با آگاهی از این مسئله، توسعه دهندگان و سازندگان ساختمان ها فرصتی واقعی برای ارتباط طراحی جامعه و ارائه محصولات و به اشتراک گذاشتن چگونگی بهبود سلامت کلی خانواده هایی که ساختمان خود را برای زندگی انتخاب می کنند، دارند. پس باید چکار کنید؟

با افزایش فعالیت هایی که در حال حاضر برای سلامتی انجام می دهید، بر تأثیر مثبت آن تأکید کنید و ارتباط خود را به روشی که خریداران خانه درک می کنند آغاز کنید. توضیح در مورد ذرات هوا می تواند تأثیرگذار باشد، اما توضیح ارتباط این ذرات با نگرانی های شایع سلامت مانند آسم باعث قابل تکرار شدن آن می شود.

در اینجا دو ایده وجود دارد که نیازی به راه اندازی یک جامعه جدید یا یک سری محصولات ندارد، فقط تغییر در رویکرد بازاریابی کافی است.

  1. اگر طراحی زمین، قابلیت پیاده روی را افزایش می دهد، مزایای دسترسی ایمن به فضای بیرون و آنچه برای سلامت روان و جسم مفید است را به اشتراک بگذارید.
  2. در ساخت و سازهای جدید، یک تصویر قبل و بعد از کانال های گرمایش ساختمان، تهویه، و وضعیت هوای ساختمان Heating, Ventilation, and Air Conditioning (HVAC) را به خریدار نشان دهید تا به آنها اطمینان دهید که در معرض گرد و غبار ساخت و ساز قرار نخواهند گرفت و بهترین کیفیت ممکن هوا را خواهند داشت.

در پایان، هدف ما باید درک و تسهیل در بازگویی انتخاب های مشتری در مورد سلامتی و رفاه باشد. طبق مطالعه ی GlobalScan، “آسان بودن خوب است: راهنمایی روشن و گزینه های قابل دسترسی، زندگی سالم و پایدار را تسهیل می کند، زیرا اگر مردم فکر کنند این کار دشوار است، بعید به نظر می رسد که از تغییر استقبال کنند. هنگام تلاش برای سالم تر و پایدارتر زندگی کردن، باید درک کردن آن آسان به نظر برسد تا مردم به تغییر این رفتار علاقه ی بیشتری نشان دهند.”

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: forbes.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.