MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

پنج موردی که خریداران خانه هنگام ارائه پیشنهاد قیمت باید بدانند

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

هنگامی که نوبت به خرید خانه می رسد، شما به دنبال مکان مناسبی به عنوان خانه هستید. مسئله این است که در بازار امروز خانه های زیادی برای خریدن وجود ندارند. با وجود موجودی کم مسکن برای فروش و تقاضای بسیار زیاد خریداران خانه، یک سناریوی چند پیشنهاده طبیعی است.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، به نکاتی که هنگام ارائه پیشنهاد قیمت برای خرید خانه باید در نظر داشته باشید، اشاره می کند.

در اینجا پنج نکته وجود دارد که باید هنگام ارائه پیشنهاد به خاطر بسپارید.

1- از میزان بودجه خود آگاهی داشته باشید.

داشتن درک کامل از بودجه و میزان استطاعت خود برای خرید خانه ضروری است. به همین دلیل است که باید در اوایل مراحل خرید مسکن با وام دهنده خود ارتباط برقرار کنید تا از قبل برای دریافت وام تأیید شوید. این مرحله به فروشندگان خانه نشان می دهد که شما یک خریدار جدی و واجد شرایط هستید و می توانید در یک  جنگ مزایده ای رقابت کنید.

2- برای برداشتن گام های سریع آماده باشید

بازار امروز پویا و سریع است. طبق شاخص اطمینان مشاوران املاک مربوط به انجمن ملی مشاوران املاک (NAR)، متوسط زمان ارائه یک خانه در بازار فقط 17 روز است. یک نماینده خرید ماهر تمام تلاش خود را انجام می دهد تا به شما کمک کند در صدر هر فرصت ممکن بمانید، و به محض یافتن خانه مناسب بهترین پیشنهاد قیمت خود را در اسرع وقت ارائه دهید.

3- به یک متخصص املاک و مستغلات تکیه کنید

می توان از این تخصص برای پیشرفت قابل توجه شما در رقابت استفاده کرد. یک نماینده خرید خانه می تواند به شما کمک کند تا ببینید چه اهرم هایی را دارید، مانند:

  • ارائه گزینه های انعطاف پذیر rent-back به فروشنده (یعنی اجازه دهید فروشنده پس از فروش خانه برای مدتی مشخص به عنوان مستأجر در خانه فروخته شده اقامت داشته باشد تا آماده نقل مکان شود).
  • توانایی شما برای بستن سریع قرارداد خرید خانه یا پیشنهادی که منوط به فروش خانه فعلی شما نیست.

این کار ممکن است ساده به نظر برسد، اما رعایت نیازهای فروشنده می تواند به برجسته شدن پیشنهاد شما کمک کند.

4- یک پیشنهاد قوی اما منصفانه ارائه دهید

همه ما یک معامله خوب را دوست داریم. در گذشته ارائه پیشنهاد مطابق با قیمت درخواستی یا نزدیک به آن کافی بود تا پیشنهاد شما را برای فروشنده جذاب کند. در بازار امروز اغلب این طور نیست. به گفته لارنس یون (Lawrence Yun)، اقتصاددان ارشد در NAR:

برای هر لیست قیمت فروش، 5.1 پیشنهاد قیمت خرید وجود دارد. نیمی از خانه ها بالاتر از قیمت لیست فروخته می شوند. هیجانات و قیمت ها ممکن است بالا بروند. از یک نماینده خرید خانه به عنوان مشاور مورد اعتماد خود برای ارائه پیشنهاد قیمت قوی، اما منصفانه بر اساس ارزش بازار، قیمت خانه هایی که اخیراً به فروش رسیده اند، و میزان تقاضا استفاده کنید.

5- یک مذاکره کننده انعطاف پذیر باشید

اگر از نکته شماره 3 پیروی کردید، پیشنهاد قیمت را با توجه به نیاز فروشنده مطرح کرده اید. با این اوصاف، فروشنده ممکن است همچنان با تغییر خواسته های خود مقابله نماید. آماده باشید تا پیشنهاد خود را مطابق با تاریخ های قابل تغییر، قیمت بالاتر، یا حداقل شرایط احتمالی (شرایطی را که شما تعیین می کنید تا فروشنده برای نهایی شدن فرآیند خرید خانه انجام دهد) قرار دهید.

سخن آخر

هنگامی که زمان ارائه پیشنهاد است، مهم است که نه تنها به آنچه خود نیاز دارید، بلکه نیازهای فروشنده را نیز در نظر بگیرید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.