آنچه باید قبل از افزایش نرخ بهره وام مسکن در آمریکا انجام دهید

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

اگر چندین سال است که در خانه فعلی خود زندگی می کنید و اخیراً وام خود را ریفاینانس نکرده اید، گزینه هایی وجود دارد که می توانید از نرخ بهره پایین فعلی وام پیش از افزایش استفاده کنید.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد این گزینه ها توضیحاتی را ارائه می دهد.

خانه خود را فروخته و به یک خانه جدید نقل مکان کنید (یا اینکه خانه خود را کوچکتر کنید).

بسیاری از صاحبان امروز خانه، در مورد آنچه که در یک خانه به آن نیاز دارند تجدید نظر می کنند. برای برخی، ادامه کار از راه دور نیاز به فضای اضافی را ایجاد می کند. برای دیگران، انتقال به منطقه ای با هزینه زندگی کمتر یا کوچک سازی خانه ممکن است گزینه های خوبی باشند. اگر هر کدام از این گزینه ها را در نظر بگیرید، ممکن است زمان بهتری از اکنون برای نقل مکان وجود نداشته باشد. نمودار زیر متوسط نرخ بهره وام مسکن را در دهه های مختلف در مقایسه با نرخ بهره امروز نشان می دهد:

نرخ بهره وام مسکن امروز زیر 3 درصد است، اما کارشناسان پیش بینی می کنند که طی چند سال آینده نرخ های بهره افزایش یابد. اگر نرخ بهره وام مسکن کنونی شما از نرخ متوسط بهره امروز وام بالاتر است، با نقل مکان به یک خانه جدید و به دست آوردن یک نرخ بهره وام پایین تر، از این فرصت استفاده کنید. نرخ پایین بهره وام به این معنی است که ممکن است بتوانید خانه  بهتری را با پولی که دارید به دست آورید و هنوز هم اقساط ماهانه کمتر از آنچه که انتظار دارید را برای وام خود پرداخت نمایید. به هر حال، صبر و تعلل کردن، به معنای از دست دادن این فرصت تاریخی است. در زیر نموداری ارائه شده است که نشان می دهد در صورت خرید خانه پس از افزایش نرخ بهره وام مسکن، پرداخت اقساط ماهانه شما چگونه تغییر می کند:

  • هنگامی که نرخ بهره وام مسکن افزایش می یابد، میزان بازپرداخت ماهانه اقساط وام شما نیز افزایش می یابد.
  • حتی کمترین افزایش نرخ بهره وام نیز می تواند تفاوتی در بازپرداخت ماهانه اقساط وام شما ایجاد کند.
  • با افزایش نرخ بهره وام مسکن، باید خانه ای با قیمت پایین تری را خریداری نمایید.

ریفاینانس

اگر در حال حاضر نقل مکان برای شما امکان پذیر نیست، ریفاینانس کردن وام را در نظر بگیرید. اگر می خواهید بازپرداخت اقساط ماهانه وام خود را پایین بیاورید و در خانه فعلی خود بمانید، با توجه به نرخ پایین بهره وام مسکن فعلی، ریفاینانس کردن وام گزینه خوبی است.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.