کار از راه دور نیازها و انتظارات از خانه را برایمان تغییر داده است، آیا زمان آن رسیده است که خانه نیز تغییر کند؟

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

در طول سال گذشته، بسیاری از مالکان خانه متوجه شده اند که نیازهایشان در خانه در حال تغییر است، به ویژه با افزایش و گسترش دورکاری. اگر مشتاق یک دفتر کار اختصاصی در خانه یا تغییر در چشم اندازای خانه هستید، اکنون زمان آن فرا رسیده است که خانه ای را پیدا کنید ک پاسخگوی نیازهای در حال تکامل شما باشد.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقال منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد تغییر نیازها و انتظارات ما از یک خانه به تبع افزایش دورکاری به نکاتی اشاره می کند.

دورکاری از خانه یک سرگرمی موقت یا هوس زودگذر نیست.

قبل از هم گیری بیماری، فقط 21 درصد از افراد در خانه خود دورکاری می کردند. طبق یک نظر سنجی انجام شده توسط Statista and Upwork Projects از مدیرانی که مسئول استخدام کارکنان هستند، 37.5 درصد از کارکنان در ایالات متحده در 5 سال آینده از راه دور کار خواهند کرد. (نمودار زیر را مشاهده کنید):

دورکاری در خانه انعطاف پذیری و گزینه های بیشتری را به شما می دهد.

اگر شما در این گروه قرار می گیرید، دورکاری در خانه ممکن است فرصت هایی را برای شما فرام سازد که قبلاً متوجه آنها نبودید. افزایش مداوم کار از راه دور به این معنی است که بخشی از نیروی کار دیگر نیازی به بودن در منطقه خاصی برای شغل خود ندارند. در عوض، دورکاری به کارکنان این انعطاف پذیری را می دهد تا توانایی زندگی در مناطق مورد نظر خود را داشته باشند.

اگر شما یکی از تقریباً 23 درصد کارکنانی هستید که 100 درصد کار خود را از راه دور انجام می دهند، این گزینه را دارید که به یک منطقه با هزینه زندگی پایین تر یا به مکان رویایی خود بروید. اگر خانه ای را در منطقه ای با قیمت مناسب تر جستجو می کنید، می توانید با پول خود خانه بهتر و بزرگتری بخرید و گزینه های بیشتری را برای فضای اداری اختصاصی داشته باشید.

اگر شما از تقریباً 15 درصد افرادی هستید که دارای یک برنامه برای قسمتی دورکاری و قسمتی هم در یک محل خاص هستید، جابجایی در منطقه محلی خود در دفتری که از خانه شما فاصله دارد می تواند یک انتخاب عالی باشد.

با توجه به 10 مسئله مؤثر  و تأثیرگذار بر املاک و مستغلات عنوان شده توسط مشاوران املاک و مستغلات Counselors of Real Estate (CRE)، بسیاری از خریداران مسکن از این انعطاف پذیری خود استفاده کرده اند.

پس از سالها روند آشکار اما متنوع به سمت شهرنشینی، همه گیری جهانی باعث دور شدن مردم از هسته های شهری شد، به ویژه برای افرادی که درآمد بالاتری دارند وتوانایی جابجایی بیشتری دارند و افراد کم درآمد که به دنبال هزینه های زندگی پایین تر می باشند.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.