MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

حضور داشتن در “بازار فروشندگان” به چه معناست؟

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

اگر اخیراً صنعت املاک و مستغلات را دنبال کرده باشید، به احتمال زیاد شنده اید ما در حال حاضر در یک “بازار فروشندگان” جدی هستیم. اما این واقعاً به چه معناست؟ و چرا شرایط امروز برای افرادی که می خواهند خانه خود را در لیست فروش قرار دهند بسیار خوب است؟

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد بازار مسکن فعلی آمریکا که یک بازار فروشندگان می باشد، توضیحاتی را ارائه می دهد.

این کار با تعداد خانه های موجود برای فروش شروع می شود. جدیدترین گزارش انجمن ملی مشاوران املاک در مورد فروش خانه نشان می دهد که عرضه مسکن هنوز به طور شگفت آوری پایین است. امروز با سرعت فعلی فروش خانه، تنها 2.6 ماه موجودی خانه ها در لیست فروش باقی می مانند تا فروخته شوند. از لحاظ تاریخی، یک مدت زمان 6 ماهه در یک “بازار عادی” که در آن خانه های کافی برای خریداران فعال وجود دارد، ضروری است. ( به نمودار زیر توجه کنید):

هنگامی که عرضه خانه ها برای فروش به اندازه فعلی باشد، پیدا کردن خانه جهت خرید برای خریداران بسیار مشکل تر است. این باعث افزایش رقابت بین خریداران می شود که منجر به جنگ های مزایده ای بیشتر می گردد. و اگر خریداران بدانند که ممکن است وارد یک جنگ مزایده ای شوند، تمام تلاش خود را برای ارائه یک پیشنهاد قیمت بسیار جذاب انجام می دهند. در این شرایط قیمت مسکن افزایش می یابد و فروشندگان در بهترین موقعیت برای مذاکره در مورد معاملاتی هستند که شرایط ایده آل آنها را برآورده می کند.

در حال حاضر، خریداران زیادی هستند که آماده، مایل و قادر به خرید خانه هستند. نرخ پایین بهره وام مسکن و افزایش مداوم کار از راه دور باعث شده است که خریداران در مورد محل زندگی خود متفاوت فکر کنند. اگر در حالی که عرضه مسکن هنوز کم است خانه خود را به بازار عرضه کنید، به احتمال زیاد مورد توجه خریداران رقابتی قرار می گیرید.

امروز “بازار فروشندگان” فرصت های بزرگی را برای صاحبخانه های آماده برای نقل مکان آماده کرده است.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.