مهلت قانونی تعلیق بازپرداخت وام های دانشجویی فدرال در آمریکا تا 31 ژانویه سال 2022 تمدید شد.

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

در تاریخ 6 آگوست سال 2021، وزارت آموزش ایالات متحده اعلام کرد که مهلت بازپرداخت وام های دانشجویی فدرال را تا مورخه 31 ژانویه سال 2022 تمدید خواهد کرد. طبق بیانیه مطبوعاتی این وزارتخانه، این آخرین تمدید مهلت قانونی بازپرداخت وام های دانشجویی فدرال خواهد بود.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت mayerbrown، اخبار مربوط به تمدید مهلت قانونی تعلیق بازپرداخت وام های دانشجویی فدرال را به اطلاع شما همراهان گرامی می رساند.

همانطور که در سال 2020 این مسئله را مورد بحث قرار دادیم، قانون CARES کمک مالی موقتی به وام گیرندگان وام دانشجویی فدرال ارائه کرد. این کمک شامل

1- توقف بازپرداخت وام های دانشجویی فدرال.

2- تعلیق بهره تعلق گرفته به وام در زمان توقف بازپرداخت وام.

3- توقف بازپرداخت همه وام های دانشجویی فدرال غیر ارادی بوده و بازپرداخت آنها در زمان توقف اختیاری نیست.

وزارت آموزش ایالات متحده در بیانیه خود اعلام کرد که طی روزهای آینده به وام گیرندگان وام دانشجویی فدرال در مورد این تمدید نهایی اطلاع رسانی خواهد کرد و با نزدیک شدن به پایان وقفه، اطلاعاتی در مورد نحوه برنامه ریزی مجدد بازپرداخت ها نیز منتشر می کند.

بسیاری از ایالت ها برنامه های مشارکت داوطلبانه جداگانه ای با دارندگان وام دانشجویی خصوصی و سرویس دهندگان این وام ایجاد کردند تا به وام گیرندگان آسیب دیده از همه گیری کمک مالی کنند. این برنامه های داوطلبانه عموماً به تعدادی از وام گیرندگان وام دانشجویی برای چند ماه معافیت بهره وام می دهد. آنها تحت تأثیر آخرین مهلت تعلیق وام دانشجویی فدرال قرار نمی گیرند.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: mayerbrown.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.