با افزایش سهم شما از خانه خودتان (Home Equty)، ثروت شما نیز افزایش می یابد.

خرید خانه یکی از بهترین راه ها برای افزایش دارایی خالص شماست. این افزایش ثروت در قالب سهم شما از خانه تان یا همان home equity ایجاد می شود.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد افزایش ثروت از طریق home equity توضیحاتی را ارائه می دهد.

دارایی خالص یا سهم شما از خانه تفاوت بین بدهی شما به خانه و ارزش آن در بازار بر اساس عواملی مانند افزایش قیمت خانه است.

بهترین چیز در مورد home equity این است که اغلب بدون این که متوجه شوید رشد می کند، به ویژه در بازار فروشندگان مثل بازار فعلی. در بازار املاک ومستغلات امروز، ترکیب دو مورد عرضه کم مسکن و تقاضای زیاد خریداران ارزش خانه را بالا می برد. این باعث افزایش home equity می شود.

بر اساس آخرین داده های CoreLogic، با افزایش ارزش خانه ها، میزان home equity صاحبان خانه به رشد خود ادامه می دهد. شما می توانید از سرمایه ای که بر اساس home equity به دست آورده اید برای نقل مکان به خانه بعدی خود یا دستیابی به اهداف دیگر زندگی استفاده کنید.

از سوی دیگر، اگر هنوز خانه ای را خریداری نکرده اید، درک home equity می تواند به شما کمک کند دریابید که چرا مالکیت خانه یک هدف ارزشمند است. صاحبان خانه در سراسر کشور در سال 2021 به طور متوسط بیش از 50,000 دلار home equity به دست آورده اند.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.